Hledáme fotografa na svatební focení 19.6. 2021 u Písku

16. led 202119

Dobrý den,
hledáme šikovného fotografa na svatební focení. Bude se konat 19.6. 2021, snad už bez roušek 🙂. Na Bílém domě u Písku v Jižních Čechách. Bude to na louce u lesa.

Děkuji Vám za nabídky 🙂
Veronika

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• Dobrý den, rád budu přitom🙂

• Dobrý den,
    pokud Vás zaujme moje ukázka a portfolio na webových stránkách, ráda přijedu a nafotím Váš svatební den.

S přátelským pozdravem,
    Marcela 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, máte ode mě soukromou zprávu🙂

• Dobrý den, rád vaši svatbu nafotím. Veškeré informace mám na webu.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Dobrý den,
    rádi vyfotíme 🙂
    Více info posíláme do SZ.
    s pozdravem Iva a Luboš

• Ahoj Veroniko,
    ráda se stanu vaší svatební fotografkou. Nedaleko Písku jsem fotila svatbu minulou sobotu 🙂 Moc ráda se sejdu na předsvatební schůzce, až to situace dovolí.
    Prozatím více fotek k prohlédnutí na mém webu, odkaz pod fotkami.
    S pozdravem
    Veronika Tvrdá

• @veronikavoj  
    Dobrý den, my se hlásíme a moc rádi! 🙂 Ceník a všechny informace najdete na našich stránkách, kdybyste se ale chtěla na cokoli dalšího vyptat, pište, volejte, jsem Vám k dispozici. 🙂

Mějte se pěkně,
    Alice Charvátová

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• Zdravím! Jestli vás osloví naše tvorba, moc rádi vám svatbu nafotíme🙂 Magdaléna a Marek

• Kdyztak bych tak mohl🙂

• @veronikavoj  Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • @veronikavoj  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Hezký den,

Váš termín mám volný 🙂 Mrkněte na moje stránky a když Vás zaujme můj styl focení, tak se budu těšit na odezvu 🙂

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím.
    Specializuji se na focení v přírodě 🙂
    Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography.
    Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím 🙂
    Pěkný den,
    Jakub

• Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.

• Tento termín mám prozatím volný.
    Moje webové stránky jsou www.stanislavatylmanova.cz 
    Ráda přijedu 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    FotoKate
    Ostrava
    Nabízím fotografování Vašeho svatebního dne a jiných událostí. Více informací naleznete na mých webových stránkách 🙂
    Portrétní a svatební fotograf
    Jmenuju se Ondra a jsem svatební fotograf z Brna.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů