Hledáme fotografa na svatbu v Praze 5.7.2014

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa, nejlépe z Prahy, který zachytí atmosféru naší svatby dne 5.7.2014 na zámku v Průhonicích. Značka: Najdeme kvalitu za rozumnou cenu? :-) Díky Veronika a Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveru Dobrý den. Váš termín mám prozatím neobsazen, průhonický zámek i park znám dobře. Pokud byste měli zájem, stačí nakouknout do mého svatebního portfolia - odkaz je hned pod tímto textem, případně v mém profilu. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš termín mám také prozatím neobsazený. Budu si velmi vážit toho, když si prohlédnete prezentaci na našich stránkách. Odkaz najdete zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl a ceník zaujaly, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se moc pěkně s pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin 5.7.2014 mame stale volny. Pokud mate zajem, podivejte se zde prosim na nas profil nebo na nasi stranku dole pod příspěvkem , kde mame spoustu fotek. Dekujeme S pozdravem Michal Kroupa KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím kvalitu za rozumnou cenu:-) Váš termín mám volný. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Pokud by sis nevybrala z nabídek výše, tak kamarád dělá skvělé fotky nejen ze svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveru Milá nevěsto, podívejte se na mé portfolio, a posuďte kvalitu sama. Stačí kliknout na odkaz níže. Pokud Vás fotografie zaujmou - věřím že ano, stačí napsat email a zašlu Vám ceník a další informace. Hezký den. V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se dovolíme nabídnout.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@weddingsphoto_cz dobrý den, poptávala jsem focení svatby dne 5.7. 2014 v Průhonicích. Myslím, že by nám stačil Váš balíček Klasik. Ale zajímalo by nás za jakých podmínek lze focení prodloužit, byť jen o hodinu? Přeci jen nevíme, jak se bude svatební den vyvíjet. Předem děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@fmaxstudio Dobrý den, děkujeme za nabídku. Vaše fotky jsou velmi pěkné. Můžete nám prosím napsat cenovou nabídku na focení, které by asi začínalo od příjezdu na obřad až do podvečerních hodin, asi tak do 17h.? Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
krasný den, Váš termín máme prozatím volný a budeme velmi rádi, pokud se kouknete také na naše stránky, na kterých máme veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný ..... :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nevestaveru Dobrý večer. Budu také velmi ráda, když se podíváte na můj profil zde nebo na webové stránky (kde příp. najdete i ceník). Váš termín mám ještě volný. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveru Zdravím Vás, koukněte i ke mě do portfolia či na web. Termín volný! V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu a pokud Vás bude moje portfolio bavit, neváhejte se na cokoliv ptát. Mějte se hezky David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se k nám na stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve vaši interní poště vám posílám více informací. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveru Krásný den, tento termín máme prozatím volný. Budeme moc rády, když se podíváte na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujete. Na letošní svatební sezónu poskytujeme sleve 25%. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky prací a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den.JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky a příspěvky, už jsme si fotografa vybrali. Verča a Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @nevestaveru. Také mohu nabídnout své služby. Více informací najdete na webu, nebo mne můžete kontaktovat s dotazy. Přeji hezký den. Sonrisa P.S. Pozdě jsem si všimla, že již máte vybráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma. Přeji dobrý výběr svatebního fotografa. s pozdravem P.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?