Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu na 16.7.2016 ve Vsetíně.

20. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
helca_x
Registrovala se 16. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Region Vsetín.
  • Svatba byla 16. července 2016
fotoportrét
fotoportrét
helca_x
Registrovala se 16. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Region Vsetín.
  • Svatba byla 16. července 2016
 Ahoj,
hledáme fotografa na svatbu dne 16.7.2016 ve Vsetíně. Kdo máte ještě čas, fotografové? emoticon. Chtěli bychom investovat do fotografií max. 8.000,- Kč. Děkuji za Vaše nabídky.
Helča a Michal emoticon.
16. únor 2016 v 18:34  •  Svatba byla v červenci 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého večera

Marián Sopoliga
16. únor 2016 ve 20:27  •  www.mariansopoliga.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

pokud byste neuvažovala přímo o cenovém stropu 8 000 Kč. Tak mohu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Lukáš
LUMA PHOTO
16. únor 2016 ve 22:35  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu dejte vědět emoticon

Mějte se... Martin
17. únor 2016 v 07:26  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
17. únor 2016 ve 13:04  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

@helca_x
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem, Ján Senčák
18. únor 2016 v 17:57  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 5 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor 2016 ve 22:53  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí