Hledáme fotografa na svatbu 7.9.2013, okr. Rakovník

18. bře 2014100

Dobrý den,
hledám fotografa na svatební focení 7.9.2013.
Jednalo by se nám o focení obřadu, skupinové foto a fotky novomanželů.
Vše by bylo na jednom místě.

Děkuji za zaslané nabídky

• Dobrý den, mám tento termín prozatím volný. Pokud se Vám mé fotografie budou líbit, stačí mne kontaktovat a vše vyřešíme k vaši spokojenosti.

• Dobrý den, i my máme prozatím volno, foto i video, mohu Vám poslat cenovou nabídku, s pozdravem I.C.

• Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Navštivte prosím zde můj profil nebo webové stránky a jestliže Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete.
    Přeji krásný den.
    Jakub Horák

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, mrkněte i na můj profil, web či facebook, 7.9. mám volno 🙂

• Dobry den,
    termin mame take volny - i pro kameramanske sluzby! Vice informaci o nas najdete na nasich webovych strankach.
    Marie Bartosova / svatebnifoceni

• Dobrý den,
    rád se budu podílet na vašim jedinečném dnu, svatbu si můžete zpětně užít u hezkých fotografiích.
    S pozdravem
    Michal

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
    Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora

• Také si dovoluji nabídnout své služby 🙂 Více info na mém webu 🙂

• Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny 🙂

• PROSÍM, podívejte se na datum svatby.... předpokládám, že už nevěsta zájem o svatební focení mít nebude. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Ahoj, dobrý den, vítejte 🙂 Dělám práci, která baví, fotím radost a štěstí. Spolu uděláme Váš den, skvělým na věky 🙂 Honza Dikovský svatební fotograf
    Svatební fotograf
    Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů