Hledáme fotografa na svatbu 7.9.2013, okr. Rakovník

Dobrý den, hledám fotografa na svatební focení 7.9.2013. Jednalo by se nám o focení obřadu, skupinové foto a fotky novomanželů. Vše by bylo na jednom místě. Děkuji za zaslané nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento termín prozatím volný. Pokud se Vám mé fotografie budou líbit, stačí mne kontaktovat a vše vyřešíme k vaši spokojenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme prozatím volno, foto i video, mohu Vám poslat cenovou nabídku, s pozdravem I.C.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Navštivte prosím zde můj profil nebo webové stránky a jestliže Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Přeji krásný den. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i na můj profil, web či facebook, 7.9. mám volno :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Dobry den, termin mame take volny - i pro kameramanske sluzby! Vice informaci o nas najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád se budu podílet na vašim jedinečném dnu, svatbu si můžete zpětně užít u hezkých fotografiích. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Také si dovoluji nabídnout své služby :) Více info na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
PROSÍM, podívejte se na datum svatby.... předpokládám, že už nevěsta zájem o svatební focení mít nebude. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?