Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu 7.9.2013, Litoměřicko

7. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
j_brezinova
Registrovala se 20. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 7. září 2013
fotoportrét
fotoportrét
j_brezinova
Registrovala se 20. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 7. září 2013
 Dobrý den,
hledáme fotografa/ fotografku na svatbu dne 7.9.2013. Obřad bude od 14ti hodin v Bohušovicích nad Ohří. Víte o někom kdo by měl v tomto termínu ještě volno? Případně můžete někoho doporučit?
20. srp 2013 v 07:29  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
 Dobrý den, mohu nabídnout své služby a slevu, pokud by jste měla zájem, napište mě Vaší představu do mailu a udělám Vám cenovou nabídku. Hezký den, Ivana Caltová, Fotostudio Paviva
20. srp 2013 v 11:43  •  www.paviva.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

Dobrý den, 7.9. mám ještě volno. Kdyby se Vám můj styl líbil, jsem k dispozici. Na webu je pár ukázek a ceník. Ceny balíčků jsou orientační. Vše se může upravit dle Vašich požadavků. Hodně štěstí při výběru emoticon Hana Sarofinová
20. srp 2013 ve 14:37  •  www.foto-sarofinova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Též mám termín volný, budu ráda, pokud se podíváte na můj web emoticon
21. srp 2013 v 16:26  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecerek (37 r.)
Fotograf Pavel Večerek
Pavel Večerek PRO

Foto a video - Region Teplice
4
fotoportrét
fotoportrét
vecerek (37 r.)
Fotograf Pavel Večerek
Pavel Večerek PRO

Foto a video - Region Teplice
4
 Dobrý den. Specializuji se na svatební fotografie. Jelikož jsem dostatečně žádaný fotograf nemám potřebu prodávat svou práci pod obvyklou cenou , nabízím vám místo slevy velmi kvalitní a luxusní práci zkušeného fotografa v oblasti svatební fotografie. Termín mám shodou okolností volný a budu rád když si projdete mé portfolio a reference na mém webu, případně z mého profilu profesionála zde na webu. Svatby fotím již od 3500kč, Nejlépe mne najdete i na FB.
4. zář 2013 v 09:27  •  www.pavel-vecerek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, na Litoměřicku je velmi dobrá fotografka Lada Baladová...stojí za to se na ni podívat...
7. zář 2013 v 10:34  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. črc 2014 ve 21:35 • markies1