Hledáme fotografa na svatbu 4.4.2014 v Praze

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Akutně prosím o nějaké návrhy a nabídky.... děkuji ;-)
Odpovědět
1
2
V Praze foti nadherne pan Dmitrij Tkačuk. opravdu krasne fotky, z vlastni zkusenosti mohu doporucit!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
@paapajinka Dobrý den, pokud jste si v záplavě nabídek třeba ještě nevybrala, budeme rádi, pokud bychom mohli Váš velký den zachytit, s citem pro detail.... A ať si vyberete jakkoliv, ať se Vám svatební den vydaří podle představ, snů a přání... Studio 1.2.3. fotíme
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nechám mluvit svoje fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, Praha není probém :) Na duben máme akční cenu, tak pokud se Vám budou líbit naše fotky, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 4.4.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame taktez volny - i pro kameramanske sluzby. Veskere informace najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkus "naseho" fotografa ... FotoKokes.cz ... nas foti o tyden pozdeji, mame zatim predsvatebni focenia to dopadlo skvele :) (fotky tady ale nemam, to bohuzel muj drahy zakazal ...)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Také jsem k dispozici. Více info u mě na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. :-) Mrkněte a napište. Hezký den Láďa PS: vzhledem k termínu bych Vám nabídl nějaký bonus.
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k dispozici :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídnul své služby ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@jensik Další co umí cestovat časem :-))
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?