Hledáme fotografa na svatbu 4.4.2014 v Praze

Profilova fotka
Akutně prosím o nějaké návrhy a nabídky.... děkuji ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Nabidku nemam, jen navrh a osobni doporuceni, zkus Foto Kokes (nenech se odradit strankami, pry je prave predelava :) Je to profesionalni fotograf, co foti jak venku, tak u sebe v atelieru, a svatby navic foti ve dvou lidech, coz je vcelku unikat, ale urcite se to vyplati, protoze dokazi zachytit hned nekolik veci najednou. Budou nam fotit svatbu a budeme je mit do rana, tak jsme se dohodli, ze budou fotit jednak me pripravy a jednak co se deje venku (prijezdy hostu, zenich atd), abych to pak taky videla :) a muj zvlastni pozadavek je, ze az jeden bude fotit me, kterak prichazim "k oltari", tak druhy bude fotit meho pritele - budu totiz "utajena nevesta" a opravdu moc chci videt jeho vyraz, kdyz me uvidi (jen doufam, ze to bude mily vyraz :D Jinak jsme s nimi uz meli schuzku ohledne svatby a bylo to moc prijemne setkani, hodne casu travi na priprave (stravili jsme spolecne asi hodinu jen resenim toho, jaky typ fotek si prejeme) a jeste se s nimi uvidime jednou pred svatbou, kdy si pojedeme spolecne prohlednout misto (mame celou svatbu na statku). No, a svatba neni nase prvni spolecne foceni, takze fak doporucuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@paapajinka Dobrý den, Váš termín mám prozatím neobsazen, do Prahy jezdím docela často. Některé mé pražské svatby si můžete prohlédnout zde: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Případně rád zašlu další na email. Mé kompletní svatební portfolio naleznete v odkazu hned pod tímto textem. S pozdravem a přáním pohodového nového roku, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, v Praze fotíme a natáčíme docela často :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím také... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paapajinka Dobrý den, mám také Váš termín volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, ráda bych Vám touto cestou nabídla naše služby. Fotíme s kolegou ve dvojici a oba jsme z Prahy. Budeme rádi, pokud se podíváte na náš profil tady na beremese či na webové stránky, kde jsou veškeré informace. Nezávazná osobní schůzka je pro nás samozřejmostí. Hanka z HSphota
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky, v případě, že se Vám naše tvorba líbí, kontaktujte nás, domluvíme se na všem potřebném. Děkuji Zdeněk Krejcar
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Pokud stále ještě nemáte vybraného svatebního fotografa, dovolil bych si vás pozvat na své webové stránky, věřím že se Vám mé fotografie budou líbit a najdete v nich to pravé pro Vaši svatbu :) Budu se na vás těšit!
Odpovědět
Profilova fotka
@paapajinka Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách.
Odpovědět
Profilova fotka
@paapajinka Dobrý den, velmi ráda Vám nabídnu své fotoslužby. :-) Jsem přímo z Prahy, ale fotografuji po celé ČR. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách (vč. mnoha pozitivních referencí nevěst). Neváhejte mě zkontaktovat. :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mrknout i ke mě na stránky - termín mám zatím volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také se dovolíme nabídnout :) Více na našich stránkách
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Jsem z Prahy a termín 4.4.2014 mám zatím stále volný. Rád bych Vás tedy přivítal na svých webových stránkách, kde naleznete i orientační ceník. Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a Váš velký den s radostí nafotím. Vámi poptávaný termín mám ještě volný. Přeji hezký den :) Jiří Perutka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vecerek Skoro si říkám, jestli by nestálo za to omezit v diskuzi počet obrázků, co je možné dát do příspěvku... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vecerek Ještě, ještě, ještě více fotek! Prosííííím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Pro nevěsty registrované na beremese.cz nabízím 10% slevu z ceníku na mých stránkách :o). Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu ráda, když mne kontaktujete. Krásný den, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych Vám nabídl i svoje služby, i když z té změti nabídek máte asi hlavu vedle. Styl postprodukce, je dost individuální záležitost a každý máme jiný vkus. Zkuste prosím nahlédnout i do naší galerky, třeba Vás osloví. Mějte se moc hezky a ať Vám svatba dopadne na jedničku.... s pozdravem a přáním krásného dne Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda budu Vaším nb.1 pro Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
a za mě doporučuji Zuzku Zezulovou, ZeZu foto. Je z Prahy a je fajn!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nabízím se i já. Napište mi prosím do zpráv mail a ráda zašlu ceníky. Jezdím celou republiku :). Hezký večer, Martina.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Nabízím své služby.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?