Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu 4.4.2014 v Praze

23. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
paapajinka
2
Registrovala se 14. října 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 4. dubna 2014
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
paapajinka
2
Registrovala se 14. října 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 4. dubna 2014
    Region Praha
 Akutně prosím o nějaké návrhy a nabídky.... děkuji emoticon
2. led 2014 ve 22:02  •  Svatba byla v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mahaena
27
Registrovala se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
mahaena
27
Registrovala se 22. července 2013 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
 Nabidku nemam, jen navrh a osobni doporuceni, zkus Foto Kokes (nenech se odradit strankami, pry je prave predelava emoticon Je to profesionalni fotograf, co foti jak venku, tak u sebe v atelieru, a svatby navic foti ve dvou lidech, coz je vcelku unikat, ale urcite se to vyplati, protoze dokazi zachytit hned nekolik veci najednou. Budou nam fotit svatbu a budeme je mit do rana, tak jsme se dohodli, ze budou fotit jednak me pripravy a jednak co se deje venku (prijezdy hostu, zenich atd), abych to pak taky videla emoticon a muj zvlastni pozadavek je, ze az jeden bude fotit me, kterak prichazim "k oltari", tak druhy bude fotit meho pritele - budu totiz "utajena nevesta" a opravdu moc chci videt jeho vyraz, kdyz me uvidi (jen doufam, ze to bude mily vyraz :D Jinak jsme s nimi uz meli schuzku ohledne svatby a bylo to moc prijemne setkani, hodne casu travi na priprave (stravili jsme spolecne asi hodinu jen resenim toho, jaky typ fotek si prejeme) a jeste se s nimi uvidime jednou pred svatbou, kdy si pojedeme spolecne prohlednout misto (mame celou svatbu na statku). No, a svatba neni nase prvni spolecne foceni, takze fak doporucuju emoticon
2. led 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@paapajinka Dobrý den, Váš termín mám prozatím neobsazen, do Prahy jezdím docela často.

Některé mé pražské svatby si můžete prohlédnout zde:

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/angelika-honza-praha-h4ill8/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/alena-michal-praha-qyienb/

Případně rád zašlu další na email. Mé kompletní svatební portfolio naleznete v odkazu hned pod tímto textem. S pozdravem a přáním pohodového nového roku, Honza.
2. led 2014 ve 23:36  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, v Praze fotíme a natáčíme docela často emoticon
3. led 2014 v 00:24  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

Foto a video - Region Praha
9
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
 Nabízím také... emoticon
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web emoticon
3. led 2014 v 00:56  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
fotoportrét
fotoportrét
evaalb
Eva Albrechtová photo
Eva Albrechtová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
9
 @paapajinka Dobrý den, mám také Váš termín volný emoticon
3. led 2014 v 08:21  •  www.albrechtova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den přeji, ráda bych Vám touto cestou nabídla naše služby. Fotíme s kolegou ve dvojici a oba jsme z Prahy. Budeme rádi, pokud se podíváte na náš profil tady na beremese či na webové stránky, kde jsou veškeré informace. Nezávazná osobní schůzka je pro nás samozřejmostí. Hanka z HSphota
3. led 2014 v 08:51  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky, v případě, že se Vám naše tvorba líbí, kontaktujte nás, domluvíme se na všem potřebném. Děkuji Zdeněk Krejcar
3. led 2014 v 10:26  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den
Pokud stále ještě nemáte vybraného svatebního fotografa, dovolil bych si vás pozvat na své webové stránky, věřím že se Vám mé fotografie budou líbit a najdete v nich to pravé pro Vaši svatbu emoticon
Budu se na vás těšit!
3. led 2014 v 11:50  •  www.beautifulwedding.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@paapajinka
Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách.
3. led 2014 v 11:54  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

@paapajinka Dobrý den, velmi ráda Vám nabídnu své fotoslužby. emoticon Jsem přímo z Prahy, ale fotografuji po celé ČR. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách (vč. mnoha pozitivních referencí nevěst). Neváhejte mě zkontaktovat. emoticon Mějte se pěkně, Petra
3. led 2014 ve 20:47  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

Foto a video - Region Plzeň
17
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

17
 Dobrý den, můžete mrknout i ke mě na stránky - termín mám zatím volný emoticon
3. led 2014 ve 22:04  •  www.jiriludvik.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, moc rády Vám nafotíme Váš významný den. Podívejte se na naši práci zde nebo na facebooku. Na svatební sezónu 2014 poskytujeme slevu 25%. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Budeme se těšit. emoticon
7. led 2014 v 10:33  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
7. led 2014 ve 13:22 • dzordano
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, také se dovolíme nabídnout emoticon Více na našich stránkách
7. led 2014 ve 23:05  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
dovolím si nabídnout i své služby. Jsem z Prahy a termín 4.4.2014 mám zatím stále volný. Rád bych Vás tedy přivítal na svých webových stránkách, kde naleznete i orientační ceník. Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu rád, když mne zkontaktujete.

Jakub Horák
8. led 2014 v 00:11  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perutkafoto (43 r.)
Jiří Perutka - perutkafoto.cz
Jiří Perutka PRO

Foto a video - Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
perutkafoto (43 r.)
Jiří Perutka - perutkafoto.cz
Jiří Perutka PRO

Foto a video - Region Praha - východ
 Dobrý den, jsem z Prahy a Váš velký den s radostí nafotím. Vámi poptávaný termín mám ještě volný.
Přeji hezký den emoticon
Jiří Perutka
8. led 2014 ve 14:53  •  www.perutkafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
8. led 2014 v 16:00 • vecerek
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

17
fotoportrét
fotoportrét
71ahmed
Jiří Ludvík
Jiří Ludvík PRO

17
 @vecerek Skoro si říkám, jestli by nestálo za to omezit v diskuzi počet obrázků, co je možné dát do příspěvku... emoticon
8. led 2014 v 16:18  •  www.jiriludvik.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

73

(Před 4 měsíci)

@vecerek Ještě, ještě, ještě více fotek! Prosííííím! emoticon
8. led 2014 v 16:20  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla své služby. Pro nevěsty registrované na beremese.cz nabízím 10% slevu z ceníku na mých stránkách :o). Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu ráda, když mne kontaktujete. Krásný den, Martina
9. led 2014 v 08:12  •  www.martja.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den, rád bych Vám nabídl i svoje služby, i když z té změti nabídek máte asi hlavu vedle. Styl postprodukce, je dost individuální záležitost a každý máme jiný vkus. Zkuste prosím nahlédnout i do naší galerky, třeba Vás osloví. Mějte se moc hezky a ať Vám svatba dopadne na jedničku.... s pozdravem a přáním krásného dne Mikuláš Křepelka
9. led 2014 v 09:46  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Ráda budu Vaším nb.1 pro Váš svatební den!
9. led 2014 ve 12:11  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzza83
3
Registrovala se 23. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 1. září 2013
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
zuzza83
3
Registrovala se 23. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 1. září 2013
    Region Praha - východ
 a za mě doporučuji Zuzku Zezulovou, ZeZu foto. Je z Prahy a je fajn!
9. led 2014 v 15:00  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2014 ve 22:31 • edentera
fotoportrét
fotoportrét
photographymk
Photography MK - Martina Kalousková
Martina Kalousková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Rezervace pro rok 2014 jsou v plném proudu. Pokud máte i vy zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
photographymk
Photography MK - Martina Kalousková
Martina Kalousková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Rezervace pro rok 2014 jsou v plném proudu. Pokud máte i vy zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat...”
(Před 2 lety)

Nabízím se i já. Napište mi prosím do zpráv mail a ráda zašlu ceníky. Jezdím celou republiku emoticon. Hezký večer, Martina.
13. led 2014 ve 21:18  •  www.martinakalouskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

3
 Dobrý den, tento termín mám volný. Nabízím své služby.
13. led 2014 ve 22:50  •  www.zdenkatycova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí