Hledáme fotografa na svatbu, 29.6.2019, Opava

Hezký den, hledáme fotografa či fotografku na svatbu konanou 29.6.2019 v blízkosti Opavy. Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám svoji nabídku do soukromé zprávy. V případě zájmu se můžete podívat na mé stránky . Přeji Vám krásný den. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Také se připojím s nabídkou :) Portfolio a ceník naleznete na webu :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, na Opavsko cca hodinu jízdy a tak pokud se Vám bude moje práce líbit, rád vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Opavu nedaleko, tak moc ráda přijedu a svatbu nafotím. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul mé služby, jako fotograf. Pro bližší informace o mě prosím navštivte moje webové stránky. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu ráda vyfotím, pokud Vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Více fotografií na webových stránkách. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, daný termín mám stále volný a do Opavy to mám kousek :). Jestli Vás má práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem :), Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Jsem schopna zajistit též služby kameramana a vizážistky. Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás počas celého januára máme aj novoročné zľavy na svadobné fotenie poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
Profilova fotka
@evicee Dobrý den, ve Vámi uvedený termín mám volno, pokud se Vám líbí má práce, neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám svatbu nafotím. Krásný den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil Vám poslat konkrétnější nabídku do soukromé zprávy. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?