Hledáme fotografa na svatbu 26.07.2014 - okres Příbram

Hledáme kvalitního a kreativního fotografa/fotografku na termín 26.07.2014 - fotografování 10-12 hodin....
Odpovědět
Pan Radek Foucek
Odpovědět
Díky... má ale již obsazeno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín, pokud Vás zaujmou fotografie, ozvěte se, nabídnu cenu za dopravu (kousek od Vás jezdím pravidelně za rodinou...). S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín volný a do Příbrami kousek :-) Více mojí práce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám stále nezaplňen a rád bych Vám nabídl možnost to změnit. V přípaďe, že Vás moje tvorba, kterou naleznete na moji webové stránce zaujme, kontaktujte mě. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Hezkou větrnou neděli přeji, Váš termín máme v tuto chvilku volný... budeme rádi, pokud si najdete chvilku i na návštěvu našich internetových stránek, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím neobsazen. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také máme Váš termín volný. Pokud by se Vám líbila naše práce, více najdete na facebooku a webu, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
@emyly02 přesně tak,Radek je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, Vas termin mam volny! Pokud Vas zaujme muj styl staci me kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídky Extreme (Vámi požadovaná doba focení) z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem ráda zdokumentuji váš svatební den. V ceně balíčků je i předsvatební fotografování. Budu se těšit. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, termin mame take volny - i pro kameramanske sluzby! Vice informaci o nas najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy! Váš termín mám zatím volný. Jsem z Plzně, do Příbrami kousek ;-) Sany
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?