Hledáme fotografa na svatbu 25.8.2017

Dobrý den, aktuálně hledáme fotografa/fotografku, který by nafotil náš velký den, který proběhne v pátek 25.8.2017 kousek od Prahy (směrem na Hradec Králové). Budu ráda za Vaše nabídky. :-) Těším se. Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou fotky líbit a cena zaujme, jsem k dispozici. Moji prezentaci a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my jsme z Lysé nad Labem. Více info na naších stránkách. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@cinduskaaa Dobrý večer Lenko, tenhle páteční termín mám volný, pokud zaujmou moje fotografie, rád dorazím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Lenko, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Portfolio a informace najdete na mém webu. Pokud vás moje fotky zaujmou, ráda přijedu Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S přáním pěkného dne Svatební fotografka Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@cinduskaaa Dobrý den Lenko, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. Jsem od Hradce Králové, takže je to jen kousek po dálnici. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,váš termín mám volný. Pokud Vás moje práce zaujala, kontaktujte mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cinduskaaa Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, volno mám, bylo by mi potěšením. Adriana Cahová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?