Hledáme fotografa na svatbu 21/6/2014, Praha

Hladame fotografa na svatbu 21/6/2014, obrad je o 13tej. dakujem za tipy a nabidky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tanto termín mám ještě volný. Kdybyste měla zájem, podívejte se na web nebo zde na profil. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,také mám Váš termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, jsem z Prahy. Ukázky ze svateb najdete na mém profilu zde, na webu nebo mém blogu. V případě zájmu Vám ráda zašlu cenovou nabídku. S přáním hezkého dne, Katka Beránková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem velmi ráda zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová - fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme muj fotograficky styl tak mam volny termin a svatebni den Vam rad vyfotim.
Odpovědět
Profilova fotka
@barusha_ Zatím volno, takže mohu být k službám .) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád nafotím váš jedinečný den. Zda li se vám líbí má práce, kontaktujte mne a rád se domluvím na realizaci. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno. Podívejte se na mé fotografie. Hezký den Tomáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@barusha_ Dobrý den, jsem z Prahy :) Nakoukněte ne web či FB a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat :) Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím :) Jsem sice z Moravy, ale jednu svatbu mám 20.6. v Praze, takže by nebyl problém zůstat o den déle :) A ceny.. zůstávají Moravské ;))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme ještě volný. Pokud by se Vám náš styl práce líbil - více na facebooku a webu, ozvěte se :-) Filip a Linda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, možná Vás přesvědčí mé fotky z Prahy z pátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud je to ještě akutální, ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Jsme z Mladé Boleslavi. Fotíme ve dvou fotografkách a na letošní svatební sezónu postkytujeme speciální slevu 25% z ceníkových cen. Budeme se těšit! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 21.6.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti a v Praze jsme jako doma :) S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. David + Klaudie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?