Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu 21.2.2015

1. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ksla
1
Registrovala se 4. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 21. února 2015
    Roznov pod Radhostem, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
ksla
1
Registrovala se 4. září 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vsetín.
  • Svatba byla 21. února 2015
    Roznov pod Radhostem, Region Vsetín
 Obřad by se měl uskutečnit v zámku lesna u valasskeho mezirici, hostina Rožnov pod Radhoštěm. Dekujeme za nabidky emoticon
29. pro 2014 v 09:04  •  Svatba byla v únoru 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 Ahoj Zezu foto doporučuji osobní zkušenost a bylo to super emoticon
29. pro 2014 ve 12:25  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem k dispozici emoticon
31. pro 2014 v 19:48  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

tento termín mám volný emoticon .

Koukněte na mé portfolio zde na beremese.cz či na můj web, kde najdete i víc info. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. (V případě lednových a únorových termínů nabízím slevu - 20%)

Hezký den, ZeZu
29. pro 2014 v 09:15  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

Foto a video - Region Brno
12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

rád Vás pozvu na ukázku své práce tady na profil nebo web, kde najdete více fotek a ceník. Termín mám zatím volný.

Mějte se hezky, vybírejte pečlivě.

Radim Hájek
29. pro 2014 v 09:16  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
najbrtka
2
Registrovala se 26. září 2014 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
najbrtka
2
Registrovala se 26. září 2014 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Region Ostrava
 kontaktujte mě na mail najbrtka@email.cz, hodím Vám parádní tip
29. pro 2014 v 09:33  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

mám ráda zimní svatby a ještě radši zdokumentuji tu Vašíemoticon
29. pro 2014 v 09:52  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den, rádi dorazíme Vaši svatbu nafotit! emoticon Jezdíme ve dvou, vždy formálně oblečení a samozřejmě se širokým úsměvem na tváři. V případě zájmu navíc můžeme nabídnout i kameramanské služby. emoticon
29. pro 2014 v 10:45  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Michal Krusberský!!! Byli jsme s ním moc spokojeni a výsledek předčil očekávání emoticon Navíc super cena emoticon
29. pro 2014 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rád bych Vás pozval i na naše stránky.
Fotíme ve dvou fotografech s tím, že jsme schopni poskytnout i vizážistické služby na místě.

Pokud by Vás naše práce zaujala, tak se rádi Vaší svatby zúčastníme.
Rožnov máme za rohem a kdybyste náhodou nenalezla v našem ceníku balíček, který Vám vyhovuje, tak nám napište email, uděláme Vám cenovou nabídku na míru, anebo se můžeme jednoduše sejít a celý Váš den probrat osobně.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
29. pro 2014 v 11:55  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

tento termín mám neobsazený a tak budu velice rád, pokud nahlédnete i na mé webové stránky, kde naleznete veškeré další potřebné informace.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
29. pro 2014 ve 13:11  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, mrkněte na profil v té době bych měla být v MalVezuemoticon Na Lešné jsem již fotila, doporučuju zjistit, jestli Vás nechají fotografoat uvnitř.resp.Vašeho fotografa. Vždy s tím byl celkem problém, to je třeba vyřešit dopředuemoticon
29. pro 2014 ve 13:12  •  www.say-chees.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Pěkné místo. :o) Ráda vám svatbu nafotím, budou-li se Vám moje fotky líbit. Bohužel teď nejsem na svém počítači, tak posílám akorát fotku staženou z netu, kvalitnější budou spíše na mém profilu
Mám zkušenosti z focení svateb, performance, vernisáží a jiných akcí, více mám na profilu :o) hezký Nový rok přeji, Mariana
29. pro 2014 ve 13:52  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
29. pro 2014 ve 14:57  •  www.fotovlcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@ksla Krásné pondělní odpoledne, z Rožnova pod Radhoštěm mohu doporučit fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio.cz), třeba by Vás jeho práce oslovila. emoticon S pozdravem Martin Lysek emoticon
29. pro 2014 v 15:23  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...

přeji příjemný den.
29. pro 2014 v 18:28  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,
v případě zájmu rád nabídnu své služby. Více v profilu. Mějte se Martin
29. pro 2014 ve 20:01  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den Radek
29. pro 2014 ve 21:14  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

do Rožnova to máme kousíček. Pokud byste měla zájem, můžete mrknout na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr svatebních balíčků, ze kterých si určitě vyberete.

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
30. pro 2014 v 01:16  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud je to ještě aktuální, rád bych Vám také nabídl své služby. Prezentace na webu i profilu. Únorový termín si zaslouží nejen potlesk, ale také podporu v podobě slevy emoticon Ať se Vám vše vydaří.
30. pro 2014 v 05:54  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iivcaa
4
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
iivcaa
4
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 Dobrý den, vím, že hledáte fotografa, ale kdy jste náhodou uvažovali o videu, vřele doporučuji Reného Matušku z Hranic na Moravě - http://videohranice.cz. Původně jsem video nechtěla, ale dnes jsem moc ráda, že mě okolí přesvědčilo a video máme. Fotky jsou super, ale pouze kamera nezachytí atmosféru. Pan Matuška je profesionál, vůbec ho během dne nebudete vnímat a výsledek bude stát za to. Navíc má i velmi příznivé ceny. Věřte, že pokud se pro kameru rozhodnete, určitě nebudete litovat emoticon
30. pro 2014 v 07:28  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

20
fotoportrét
fotoportrét
bbfoto
BB-foto
Bára Bergerová PRO

20
 taky mám ještě volno emoticon
30. pro 2014 ve 12:35  •  www.bb-foto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vráťa
1. led 2015 ve 13:24  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete..

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
1. led 2015 v 19:51  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí