Hledáme fotografa na svatbu 21.2.2015

Obřad by se měl uskutečnit v zámku lesna u valasskeho mezirici, hostina Rožnov pod Radhoštěm. Dekujeme za nabidky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný ;-) . Koukněte na mé portfolio zde na beremese.cz či na můj web, kde najdete i víc info. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. (V případě lednových a únorových termínů nabízím slevu - 20%) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vás pozvu na ukázku své práce tady na profil nebo web, kde najdete více fotek a ceník. Termín mám zatím volný. Mějte se hezky, vybírejte pečlivě. Radim Hájek
Odpovědět
kontaktujte mě na mail najbrtka@email.cz, hodím Vám parádní tip
Odpovědět
Profilova fotka
mám ráda zimní svatby a ještě radši zdokumentuji tu Vaší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi dorazíme Vaši svatbu nafotit! :-) Jezdíme ve dvou, vždy formálně oblečení a samozřejmě se širokým úsměvem na tváři. V případě zájmu navíc můžeme nabídnout i kameramanské služby. :-)
Odpovědět
Michal Krusberský!!! Byli jsme s ním moc spokojeni a výsledek předčil očekávání ;-) Navíc super cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás pozval i na naše stránky. Fotíme ve dvou fotografech s tím, že jsme schopni poskytnout i vizážistické služby na místě. Pokud by Vás naše práce zaujala, tak se rádi Vaší svatby zúčastníme. Rožnov máme za rohem a kdybyste náhodou nenalezla v našem ceníku balíček, který Vám vyhovuje, tak nám napište email, uděláme Vám cenovou nabídku na míru, anebo se můžeme jednoduše sejít a celý Váš den probrat osobně. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zezu foto doporučuji osobní zkušenost a bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám neobsazený a tak budu velice rád, pokud nahlédnete i na mé webové stránky, kde naleznete veškeré další potřebné informace. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na profil v té době bych měla být v MalVezu:) Na Lešné jsem již fotila, doporučuju zjistit, jestli Vás nechají fotografoat uvnitř.resp.Vašeho fotografa. Vždy s tím byl celkem problém, to je třeba vyřešit dopředu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné místo. :o) Ráda vám svatbu nafotím, budou-li se Vám moje fotky líbit. Bohužel teď nejsem na svém počítači, tak posílám akorát fotku staženou z netu, kvalitnější budou spíše na mém profilu Mám zkušenosti z focení svateb, performance, vernisáží a jiných akcí, více mám na profilu :o) hezký Nový rok přeji, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ksla Krásné pondělní odpoledne, z Rožnova pod Radhoštěm mohu doporučit fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio.cz), třeba by Vás jeho práce oslovila. ;-) S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu rád nabídnu své služby. Více v profilu. Mějte se Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Rožnova to máme kousíček. Pokud byste měla zájem, můžete mrknout na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr svatebních balíčků, ze kterých si určitě vyberete. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud je to ještě aktuální, rád bych Vám také nabídl své služby. Prezentace na webu i profilu. Únorový termín si zaslouží nejen potlesk, ale také podporu v podobě slevy :-) Ať se Vám vše vydaří.
Odpovědět
Dobrý den, vím, že hledáte fotografa, ale kdy jste náhodou uvažovali o videu, vřele doporučuji Reného Matušku z Hranic na Moravě - http://videohranice.cz. Původně jsem video nechtěla, ale dnes jsem moc ráda, že mě okolí přesvědčilo a video máme. Fotky jsou super, ale pouze kamera nezachytí atmosféru. Pan Matuška je profesionál, vůbec ho během dne nebudete vnímat a výsledek bude stát za to. Navíc má i velmi příznivé ceny. Věřte, že pokud se pro kameru rozhodnete, určitě nebudete litovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám ještě volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?