Hledáme fotografa na svatbu 15.8.2015 na Břeclavsku. Najde se?

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu v sobotu 15.8. na jižní Moravě v okolí Velkých Bílovic. Jedná se o venkovní svatbu a hostinu ve vinařství. Budeme se těšit na Vaše nabídky :-)
Odpovědět
můžu se zeptat, kde máte na Břeclavsku hostinu? nás čekás vatba 26.9.2014 a nemůžu najít místo, tak hledám inspiraci..moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný. Koukněte se na web, domluva je možná na čemkoliv. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a Váš termín máme zatím volný. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásím volno, více práce naleznete na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Budete-li mít zájem ozvěte se. Hezký den, René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla volný termín, jsem z velmi blízkého okolí..-) Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Lindo, Mohu nabídnout své služby, tento termín mám ještě volný a tuto lokalitu dobře znám. Můžete mrknout na mé stránky, kde naleznete info vč. ceníku. Více máte ve zprávě ;) Hezký den, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom se také zařadili do výběrového řízení na fotografa. Fotíme vždy ve dvou a v případě zájmu zajišťujeme i vizážistické služby. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pro objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Navíc při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mé nabídky bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno pokud se vám má práce bude líbit ozvěte se :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také jsem v případě zájmu k dispozici, na jižní Moravě fotím často a rád :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?