Hledáme fotografa na svatbu 14.6.2014 - Praha

Dobrý den, ahoj, neporadil by nekdo nejakeho dobreho fotografa z Prahy na 14.6.? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Prahu mám v ceně všech svých balíčků - mrkněte kdyžtak na můj profil zde nebo na webové stránky :-) Mějte se fajn, Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc gratuluji ke svatbě. Mohu Vám nabídnou naše služby. Svatební sezónu 2014 fotíme ve dvou fotografkách a se slevou 25%. Termín máme zatím volný a do Prahy kousek:o) Ukázku naší práce najdete zde nebo na facebooku. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kulisek85 Prvně gratulace k chystané svatbě! :-) Mohu Vám nabídnout své fotoslužby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Co se děje 14.6. ? Proč mají všichni svatbu v ten den? Sám bych se už teď musel rozčtvrtit..
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@fotosmolikcz První a poslední fotku tam máte 2x. :) Navíc není povoleno vkládat fotografie s vepsaným odkazem na www. A nakonec, ono není povoleno ani vkládat odkaz na www do textu. :) Asi to tu dlouho nebude, zkusil bych to znovu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budu ráda, když Vám budu moci zdokumentovat Váš den D! Eliška
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography Děkuji za upozornění. Nevěděl jsem
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník. Jsem z Prahy a Váš termín mám zatím volný. Přeji Vám pohodový nadcházející víkend. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mile rád nabídnu své služby fotografa. Mám vytipovaná místa, kde by se dalo vše nafotit. Ideální je osobní konzultace, kde se vše vyjasní, tak aby jste byli co nejvíce spokojeni. Hezký den Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se dovolíme nabídnout :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nakoukněte i ke mně. Přeji hezký den Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, ráda bych Vám touto cestou nabídla i naše služby. Budeme moc rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky a nebo na profil tady na beremese. Krásnou neděli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@fotosmolikcz Jen pro upozornění...pořád tam máte odkaz, je to to smolik.cz, což se zde nesmí. Takže vám to zase vymažou...takže ve fotkách maximálne fotosmolik....bez .cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, aktuálně se mi termín 14. 6. 2014 uvolnil. Pokud byste měla zájem, budu rád, když navštívíte mé svatební portfolio zde na bereme, nebo v odkazu hned pod tímto textem. V Praze fotím rád, jen to chce opravdu pečlivé plánování, co a kde podniknout. :) S pozdravem H.
Odpovědět
Vsem moc dekujeme za nabidky :) byli by jsme radi, kdyby jste sve nabidky zaslali na mail : radunka.zahorova@ gmail.com. Moc dekuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?