Hledáme fotografa na pátek 12.10.2018, Slovensko, Budmerice kaštiel (okr.Pezinok)

Profilova fotka
Na naši Česko- Slovenskou svatbu hledáme pohodového fotografa či fotografku který/á s námi oslaví jako jeden z prvních lidí naše první společné manželské kroky :-) I když bude svatba na Slovensku, přece jen jsme od hranic kousek, tak třeba by se někomu chtělo přicestovat za námi .Čestné místo u stolu s kompletním pohoštěním je z naší strany samozřejmostí. Děkujeme za nabídky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Velice rád Vám nabízím své služby. Cesta není vůbec problém. Tedy už jen záleží, zda se Vám má práce bude líbit. Všechny možné informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád za Vámi přijedu, termín mám zatím volný. Hezký večer, Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Termín nám volný. Pokud se Vám bude líbit moje práce rád přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Jsem motorkář, takže republiku přejedu za dvě hodiny a jsem na hranicích jen to hvízdne.:))) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Hani na Slovensku jsme fotili minulý týden a ráda bych se tam vrátila, dojezd není problém :-) Budu ráda, pokud nahlédnete na moji práci na web či blog případně se ozvěte :-) S pozdravem, Vlaďka Ukázka z oné svatby naleznete na blogu, právě jsem ji vložila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a lokalitu nedaleko, mrkněte na portfolio na webu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám ukázku fotografií. Více informací najdete na webových stránkách ( ceník+ svatební balíčky+ kontakt na mne). Hodnocení najdete na facebookových stránkách. Slovensko je krásné, byla by to pro nás příjemná změna. Přeji krásný den, Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Hanko a Eriku, Váš termín mám volný a cesta na Slovensko by mě velmi potěšila. :) Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby se Vám líbil můj styl, tak mi napište a na všem se můžeme domluvit, mc ráda Vám Váš den nafotím. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Hanko a Eriku, moje mamča pochází z Trenčína, tak bych si to spojil s návštěvou rodiny. Když moje práce bude to pravé, určitě se ozvěte. Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám mé fotografie líbily, neváhejte mě kontaktovat. Momentálně žiji přímo v Bratislavě. Těším se na případné setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Hanko, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?