Menu Forum

Hledáme fotografa na pátek 12.10.2018, Slovensko, Budmerice kaštiel (okr.Pezinok)

22. kvě 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanka_erik
Registrovala se 5. května 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
hanka_erik
Registrovala se 5. května 2018 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
 Na naši Česko- Slovenskou svatbu hledáme pohodového fotografa či fotografku který/á s námi oslaví jako jeden z prvních lidí naše první společné manželské kroky emoticon I když bude svatba na Slovensku, přece jen jsme od hranic kousek, tak třeba by se někomu chtělo přicestovat za námi .Čestné místo u stolu s kompletním pohoštěním je z naší strany samozřejmostí. Děkujeme za nabídky!emoticon
16. kvě ve 22:30  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
10
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

10
 Dobrý večer,
Velice rád Vám nabízím své služby. Cesta není vůbec problém. Tedy už jen záleží, zda se Vám má práce bude líbit. Všechny možné informace najdete na mých stránkách.
S pozdravem Lukáš
16. kvě ve 22:35  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Krásné jarní focení sympatického páru Evči a Ondry ve Vrtbovské zahradě v Praze https://www.youtube.com/watch?v=tMp0C0-jpKU”
(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

10

“Krásné jarní focení sympatického páru Evči a Ondry ve Vrtbovské zahradě v Praze https://www.youtube.com/watch?v=tMp0C0-jpKU”
(Před 3 dny)

Dobrý večer,
rád za Vámi přijedu, termín mám zatím volný.
Hezký večer, Robin Puškáš.
16. kvě ve 22:44  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den,
Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
Přeji hezký den Markéta Peterková
16. kvě ve 22:48  •  www.marpefoto.cz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pschober (38 r.)
Patrik Schöber | OkemFotografa.cz
Patrik Schöber PRO

Foto a video - Region Zlín
1
fotoportrét
fotoportrét
pschober (38 r.)
Patrik Schöber | OkemFotografa.cz
Patrik Schöber PRO

Foto a video - Region Zlín
1
 Termín nám volný. Pokud se Vám bude líbit moje práce rád přijedu.
16. kvě ve 23:19  •  www.okemfotografa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martyfoto
Svatební fotograf Martin Říha - martyfoto.cz
PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
martyfoto
Svatební fotograf Martin Říha - martyfoto.cz
PRO

2
 Krásný dobrý den,
Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.emoticon Jsem motorkář, takže republiku přejedu za dvě hodiny a jsem na hranicích jen to hvízdne.emoticon))

Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.emoticon

Budu se těšit!

Márty
16. kvě ve 23:22  •  www.martyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Strakonice
53

“Na blog jsem právě vložila celý příběh slovenské svatby Karolínky a Jarka v Bratislavě. Budu potěšena, pokud nahlédnete a děkuji :-) https://vladkahollovablog.blogspot.cz/2018/05/s-karolinkou-jarkem-v-bratislave.html”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Strakonice
53

“Na blog jsem právě vložila celý příběh slovenské svatby Karolínky a Jarka v Bratislavě. Budu potěšena, pokud nahlédnete a děkuji :-) https://vladkahollovablog.blogspot.cz/2018/05/s-karolinkou-jarkem-v-bratislave.html”
(Před 1 týdnem)

Hani na Slovensku jsme fotili minulý týden a ráda bych se tam vrátila, dojezd není problém emoticon Budu ráda, pokud nahlédnete na moji práci na web či blog případně se ozvěte emoticon S pozdravem, Vlaďka
Ukázka z oné svatby naleznete na blogu, právě jsem ji vložila emoticon
16. kvě ve 23:52  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, termín mám volný a lokalitu nedaleko, mrkněte na portfolio na webu..
Pěkný den, Soňa Goldová
17. kvě v 08:13  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkaamia
Fotografické služby
Lenka Smrčková PRO

3

“Milé nevěsty, můžete nás sledovat, jak na facebooku, kde máme hodnocení, tak i na Instagramu. Zde jsme od 25. Ledna 2018.Děkujeme všem za důvěru a přízeň Lenka+Mia Mia je i rodinná a fashion fotografka. Pokud nefotí svatby, tak fotí děti, rodinny, známé osobnosti.... https://www.instagram.com/mirrelli_agency/ https://www.facebook.com/MirrelliAgency/?ref=bookmarks”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
lenkaamia
Fotografické služby
Lenka Smrčková PRO

3

“Milé nevěsty, můžete nás sledovat, jak na facebooku, kde máme hodnocení, tak i na Instagramu. Zde jsme od 25. Ledna 2018.Děkujeme všem za důvěru a přízeň Lenka+Mia Mia je i rodinná a fashion fotografka. Pokud nefotí svatby, tak fotí děti, rodinny, známé osobnosti.... https://www.instagram.com/mirrelli_agency/ https://www.facebook.com/MirrelliAgency/?ref=bookmarks”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den, posílám ukázku fotografií. Více informací najdete na webových stránkách ( ceník+ svatební balíčky+ kontakt na mne). Hodnocení najdete na facebookových stránkách. Slovensko je krásné, byla by to pro nás příjemná změna.
Přeji krásný den, Lenka Smrčková
17. kvě v 09:01  •  www.mirrelliagency.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (35 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
78

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (35 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

78

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den Hanko a Eriku, Váš termín mám volný a cesta na Slovensko by mě velmi potěšila. emoticon

Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu.

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza
17. kvě v 09:29  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

19
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

19
 Dobrý den,

kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný emoticon

Více info si Vám dovolím zaslat do sz.

Přeji hezký zbytek dne

Vratislav Jenšík
17. kvě v 10:00  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terikruzelova
Teri Kruzelova
Teri Krůželová PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
terikruzelova
Teri Kruzelova
Teri Krůželová PRO

3
 Krásný den,
kdyby se Vám líbil můj styl, tak mi napište a na všem se můžeme domluvit, mc ráda Vám Váš den nafotím. emoticon
17. kvě v 10:41  •  www.terikruzelova.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den Hanko a Eriku, moje mamča pochází z Trenčína, tak bych si to spojil s návštěvou rodiny. Když moje práce bude to pravé, určitě se ozvěte.

Standa Matouš
17. kvě ve 13:16  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela_kejdusova_photography
michaela kejdusova PHOTOGRAPHY
PRO

fotoportrét
fotoportrét
michaela_kejdusova_photography
michaela kejdusova PHOTOGRAPHY
PRO

Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám mé fotografie líbily, neváhejte mě kontaktovat. Momentálně žiji přímo v Bratislavě. Těším se na případné setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová emoticon
18. kvě ve 12:03  •  www.kejdusovaphotography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
19. kvě v 16:59  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
az_fotosluzby_eu
AZ-fotosluzby.eu
Matěj Škraňka PRO

fotoportrét
fotoportrét
az_fotosluzby_eu
AZ-fotosluzby.eu
Matěj Škraňka PRO

Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
21. kvě v 18:10  •  az-fotosluzby.eu/foceni-svateb  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Krásný den Hanko,

rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. emoticon

Těšíme se na vaši odpověď

Monika & Tomáš
22. kvě v 19:34  •  monikatomas.com  •  To se mi líbí