Hledáme fotografa na naší svatbu s volným termínem 3.9.2016, najde se?

Jednalo by se o nafocení obřadu (případně i přípravy), následné rodinné hostiny a alespoň části večerního rautu v okrese Havlíčkův Brod.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád příjedu. Posílám SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den.S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také se mi uvolnil termín, kompletní info naleznete na našem webu anofoto. S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Velmi rád bych vaší svatbu nafotografoval. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentačně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, nabídku zasílám ve zprávě.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, také mám termín volný, projděte si prosím mé fotografie a v případě zájmu neváhejte kontaktovat. Krásný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s radostí Vám nabídnu své služby v tomto termínu emoticon S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby fotografa. Více info na webu, nebo FB. Krásnou svatbu přeji Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín je volná mrkněte na fotky:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?