Hledáme fotografa na naši svatbu 23.9.2017 na Albertovci (okr. Opava)

Prosíme o doporučení šikovného fotografa na svatbu v termínu 23.9.2017 v restauraci Eduard Maria na Albertovci (okres Opava). Fotograf může být i z Ostravy, Havířova, Frýdku-Místku, Krnova, Hlučína, Nového Jičína, Olomouce a dalších blízkých (i vzdálenějších) měst dle vlastní ochoty a možností dojet na místo svatby :-) Předem děkujeme za nabídky a návrhy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici. Fotky apod. Najdete na mých stránkách. Hezký večer přeji. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, posílám zprávu s nabídkou. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
@verounika Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. :-) S pozdravem Vojta P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@verounika Dobrý den slečno Veroniko, nevím, jestli můžu doporučit sám sebe, ale každopádně vím, že Váš termín mám volný a budu rád pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. Nejsem zdaleka a rád nafotím Vaší svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Za náš určitě MICHAL KRUSBERSKÝ. Byli jsme moc spokojeni s domluvou, průběhem focení a hlavně s výslednými fotkami, které naprosto předčily naše očekávání! :-) Pokud má Michal ještě volný termín, neváhejte! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Váš termín mám volný. S pozdravem a přáním hezkého víkendu Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji. mrkněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme vám naše služby, jsme ochotni k vám přijet. Budeme rádi když se podíváte k nám na web, kde naleznete vše potřebné. V případě zájmu se ozvěte. Hezký den.
Odpovědět
@verounika píši zprávičku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verounika Dobrý den, pocházím z Opavy a v případě zájmu budu velmi ráda součástí Vašeho dne na Albertovci :)
Odpovědět
@verounika píši zprávičku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@verounika Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?