Hledame fotografa na nafoceni svatebniho dne Praha 11.7.2015

Dobry dem hledame fotografa s napadem, ktery ma volny termin 11.7.2015 (sobota) v Praze. Dekuji za nabidky a cenove kalkulace. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný a nápadů mám spoustu. :-) Mými fotografiemi vyprávím příběh svatebního dne. Důležité jsou pro mne emoce, přirozenost, detaily a ty zachycuji tak, jak je vnímám. Pro ceník mne, prosím, kontaktujte do zpráv. Děkuji a hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Podívejte se na mé portfolio sem na beremese.cz či na můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Jsem z Prahy. Můžeme tedy vše probrat na předsvatební schůzce ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín máme volný, proto bych Vám ráda nabídla naše služby. Ucelé portfolio i ceník naleznete na našich stránkách. Jsme oba z Prahy, tak bychom se mohli případně osobně setkat. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi uvolnil, takže mám volno. U fotografování portrétu novomanželů, pokud mají zájem, vytvářím rekvizity a hledám místo přímo na míru potrétovaným. Dle jejich zájmů nebo šatů, atd... Ne každý má ale o netradiční rekvizity zájem (i když letos v létě už pár lidí, kteří chtějí fotit jinak), posílám proto jednu nesvatební - tu poslední, kde něco takového používám. Nabídku Vám pošlu do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jde o nápady, stačí si prohlédnout fotogalerie, to Vám řekne více. Každopádně nezapomeňte, že nápady nejsou to, na čem se staví dobrý výsledek ;-) Cenovou nabídku vytvářím individuálně podle konkrétních požadavků... Rád to s Vámi proberu. Mějte se hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volný termín;) Všechny potřební informace máme tady na profilu, na webovkách a na FB nejnovější fotky. Přejeme pohodový víkend. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný a zasílám interní zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout své služby. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si přispět i se svou nabídkou. Termín mám zatím volný. Rád bych Vás proto přivítal na svých webových stránkách, kde naleznete veškeré další potřebné informace. Hezký víkend Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky, jako by byly vyfotografovány na film... Jako bonus nabízím vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut ;-) Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?