Menu Forum

Hledame fotografa na nafoceni svatebniho dne Praha 11.7.2015

22. dub 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zvarovi
1
Registrovala se 25. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zvarovi
1
Registrovala se 25. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry dem
hledame fotografa s napadem, ktery ma volny termin 11.7.2015 (sobota) v Praze. Dekuji za nabidky a cenove kalkulace. emoticon
17. dub 2015 v 11:06  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já se připojuji s nabídkou. Podívejte se na mé portfolio sem na beremese.cz či na můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Jsem z Prahy. Můžeme tedy vše probrat na předsvatební schůzce emoticon

Hezký den, ZeZu
17. dub 2015 ve 13:49  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den, tento termín máme volný, proto bych Vám ráda nabídla naše služby. Ucelé portfolio i ceník naleznete na našich stránkách. Jsme oba z Prahy, tak bychom se mohli případně osobně setkat. Hanka z HSphoto
17. dub 2015 ve 14:08  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín se mi uvolnil, takže mám volno. U fotografování portrétu novomanželů, pokud mají zájem, vytvářím rekvizity a hledám místo přímo na míru potrétovaným. Dle jejich zájmů nebo šatů, atd... Ne každý má ale o netradiční rekvizity zájem (i když letos v létě už pár lidí, kteří chtějí fotit jinak), posílám proto jednu nesvatební - tu poslední, kde něco takového používám.
Nabídku Vám pošlu do zprávy.

Mariana
17. dub 2015 v 15:07  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
pokud jde o nápady, stačí si prohlédnout fotogalerie, to Vám řekne více. Každopádně nezapomeňte, že nápady nejsou to, na čem se staví dobrý výsledek emoticon Cenovou nabídku vytvářím individuálně podle konkrétních požadavků... Rád to s Vámi proberu.
Mějte se hezky.
17. dub 2015 v 15:28  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný den, termín mám volný a zasílám interní zprávičku. Petra
17. dub 2015 v 16:59  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den, mohu nabídnout své služby. S pozdravem Petra Jansová
17. dub 2015 ve 23:48  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovoluji si přispět i se svou nabídkou. Termín mám zatím volný.
Rád bych Vás proto přivítal na svých webových stránkách, kde naleznete veškeré další potřebné informace.

Hezký víkend

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
18. dub 2015 v 11:22  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
linnettephotography
Linnette Photography
Nikola Bruncová PRO

1

“Celou svatbu Gabči a Michala najdete na mém blogu: https://www.linnette.cz/blog/svatba-gabca-michal/ Přeji hezký den, Vaše Linnette”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín mám ještě volný a nápadů mám spoustu. emoticon Mými fotografiemi vyprávím příběh svatebního dne. Důležité jsou pro mne emoce, přirozenost, detaily a ty zachycuji tak, jak je vnímám. Pro ceník mne, prosím, kontaktujte do zpráv. Děkuji a hezký den
17. dub 2015 ve 13:09  •  www.linnette.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
hlásíme volný termín;) Všechny potřební informace máme tady na profilu, na webovkách a na FB nejnovější fotky.
Přejeme pohodový víkend.
J+P Nejedlí
17. dub 2015 v 15:39  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon H. Jordán
22. dub 2015 v 10:43  •  www.fototovarna.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky, jako by byly vyfotografovány na film... Jako bonus nabízím vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut emoticon Více v mém profilu a na webu.
22. dub 2015 ve 13:14  •  martinkup.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
27. dub 2015 v 15:10 • shphoto