Hledáme fotografa na focení svatby 18.4.2020

Dobrý den, hledáme kvalitního fotografa na focení naší svatby, která se bude konat 18.4.2020 v okolí Ostravy. Prosíme o nabídku na email kamcahajkova@seznam.cz. Děkujeme :-)
Odpovědět
Dobrý den, nabídku včetně ceníku jsem Vám odeslal na mail, přeji hezký den a šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín termín mám zatím volný, tak pokud by Vás případně má práce zaujala, mohu Vám být k dispozici :) Děkuji a přeji hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré informace najdete na mém webu. Zdrvím, Šárka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Více info si Vám dovolím zaslat na email. Přeji krásný zbytek den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád Vám svatbu vyfotím. Další informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku emailem. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?