Hledáme fotografa na 9.8.2014. Svatba v Rakvicích

Zdravím, hledáme šikovného a nápaditého fotografa na naši svatbu, která bude v Rakvicích na Jižní Moravě dne 9.8.2014 ve sklípku. Prosím, nabídněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím nás :-) Podívejte do profilu nebo na web, kde je více fotografií. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, celodenní focení už nenabídnu, ale půlden bych mohla... V případě zájmu se ozvěte, jsem z Velkých Pavlovic😉 S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín je aktuálně volný. S pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, celodenní focení je u mne za 6000kč, nic dalšího neplatíte, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. Více informací zašlu na požádání. Hezký den Tomáš Šnírer.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do pošty vám posílám podrobnější informace. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Dobrý den, i já mám Váš termín zatím volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na profilu, nebo na mém webu. Přeji hezký den. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Mé protfolio naleznete v odkaze níže.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám ten termín volný, takže pokud Vás budou bavit moje fotky, řekneme si vše ostatní. Mějte se hezky David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 9.8.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR, sídlím v Uherském Hradišti, mám to k vám kousek. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Zkuste na FB Silvii Harákovou jestli bude mít volno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný :-) Nápadmi nešetríme a pri fotení si vždy užijeme veľa zábavy, Morava je vďačné miesto na svadbu a fotenie. Skúste pozrieť na galérie a portfólio na našich stránkach a na FB. Lucia
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?