Hledáme fotografa na 5.5.2017, Střední Čechy

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu dne 5.5.2017 - 13:00-16:00 focení obřadu, skupinek a blahopřání v Mladé Boleslavi, cca 17:00-19:00 následné focení páru v interiérech/exteriérech na zámku poblíž Doks a slavnostní večeře tamtéž. Je pro nás velmi důležitá atmosféra fotek (rozhodně převažuje nad množstvím) a milý přístup, který nám umožní si svatební den užít bez stresu. Prosím, ozvěte se nám pokud máte kapacitu v daném dni, pošlete nám odkaz na ukázku vaší práce a do cenové kalkulace prosím zahrňte i cestovní náklady do Ml.Boleslavi a Doks. Předem děkujeme a těšíme se na vaše odpovědi. Zuzana azu@centrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji hezký den. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, zasílám sz Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Zuzano, pokud by Vás s partnerem zaujal můj styl focení, mohu být k dispozici. Zaslal jsem bližší info na uvedený e-mail. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nahlédněte prosím do mé výlohy. Cena sumasumárum 6700,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžeme Vám nabídnout více fotografů. Pokud Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat! Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám email. :) Stačí se případně jen ozvat. S pozdravem a přáním jen pohodových dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Ceník naleznete na mých stránkách, sem do příspěvku to nesmíme vkládat. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?