Hledáme fotografa na 2.10.2020

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, hledáme šikovného fotografa či fotografku na 2.10.2020. Konání svatby Horní Bezděkov, Areál Botanika. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám ještě volný termín volný. S pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Mám i zkušenost s focením svatby v tomto areálu a je to tam moc pěkné :) Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
✨ SPECIÁLNÍ NABÍDKA ✨ Chceme Vám pomoci zvládnout toto náročné období, a právě proto jsme se rozhodli dát 20% slevu na všechny balíčky všech svateb v tomto roce 2020. V případě zájmu Vám zašleme ceník. Opatrujte se, spolu to zvládneme 🧡
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, i já se připojíme s nabídkou služeb :) Ukázky celých svateb, kontakt i ceník naleznete na mých webových stránkách. Kačka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi přijedu. Ceník i ukázky mé práce najdete na webu 😉 ,
Odpovědět
Moc ráda!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?