Hledáme fotografa na 2.10.2020

10. srp 202041
  • Dobrý den,
    i já mám ještě volný termín volný.
    S pozdravem, ZeZu

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím.
    Mám i zkušenost s focením svatby v tomto areálu a je to tam moc pěkné 🙂
    Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography.
    Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím 🙂
    Pěkný den,
    Jakub

• ✨ SPECIÁLNÍ NABÍDKA ✨
    Chceme Vám pomoci zvládnout toto náročné období, a právě proto jsme se rozhodli dát 20% slevu na všechny balíčky všech svateb v tomto roce 2020. V případě zájmu Vám zašleme ceník. Opatrujte se, spolu to zvládneme 🧡

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet.

Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách.

S pozdravem a velkou gratulací
    David Lidmila

• Hezký den, i já se připojíme s nabídkou služeb 🙂 Ukázky celých svateb, kontakt i ceník naleznete na mých webových stránkách. Kačka 🙂

• Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách 🙂 Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik

• Dobrý den,

ráda za Vámi přijedu. Ceník i ukázky mé práce najdete na webu 😉 ,

• Moc ráda!

• Dobrý den 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂

• Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou.

Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy.

S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Marcela photography
    Rád zachytím váš výjimečný moment. Kdekoli a kdykoli.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů