Hledáme fotografa na 18. 7. 2015 Vysočina, popř. s možností dojet

Dobrý den, hledáme na poslední chvíli kvalitního a hlavně originálního fotografa na 18. 7. 2015. Obřad na zámku Polná a poté hostina v Hánesově Mlýně ve Štokách. Nevíte někdo o někom prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný, nabídku máte ve zprávách :)
Odpovědět
Dobrý den psala sem vám zpravu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám zprávu Hezký večer Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a nemám to ani tak daleko. Pošlu vám i soukromou zprávičku. Přeji hezký zbytek večera Lukáš M.
Odpovědět
Profilova fotka
@leninaaa Zdravím Vás, koukněte i ke mě na web či na profil sem na beremese.cz. Pokud vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Na Vysočině jsem jako doma, zrovna jsem v sobotu fotila v Brtnici u Jihlavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu a pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Více info zasíláme do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a budu rád, podíváte.li se na mé portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
@vasilkostin @tomasjavurek Dobrý deň, chcela by som Vás touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali max. 3 kusy fotografií :) Snažíme sa, aby naše diskusie boli čo najprehľadnejšie, a aby užívatelia našli hneď to, čo potrebujú. Pokiaľ by ste si chceli zverejniť viacero fotografií naraz, môžete si tieto fotografie dať na jeden spoločný formát a ten vložiť do diskusie. Stále však platí, že hlavnou prezentačnou platformou je profil Profesionála, takže každý záujemca o Vaše služby si môže viac z portfólia pozrieť vo Vašom profile, alebo aj na webe, ktorý máte uverejnený pod každým Vašim príspevkom :) Budeme radi, ak budete spolu s nami udržiavať naše fóra čo "najčistejšie" :) ďakujeme za pochopenie, prajeme pekný deň, s pozdravom 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín a kreativní pohled...s pozdravem Petra Jansová...nejen svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?