Hledáme fotografa na 16.7.2015 Všetice

24. zář 201410

Mohli byste mi poradit nějakého fotografa , který není moc drahý ? Budeme se brát 16.7. ve Všeticích .
Moc děkuji 🙂

• @xori   Dobrý den. Jsem z Prahy a ráda Vám nabídnu své foto služby. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých webových stránkách (kde najdete i ceník). Mějte se krásně, Petra

• @xori  
    Zdravím Vás,

připojuji se i já. Koukněte na mé portfolio na mém webu či zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Více informací na mém webu.

Hezký den, ZeZu

• Zdravím...též mohu nabídnout své služby. Mějte se... Martin

• Sponzor fóra
  • Krásný den, termín máme volný a Všetice nedaleko, neúčtujeme do nich tedy žádné cestovní náklady. 🙂 Nabídku s konkrétní cenou zasílám do interní zprávy a samozřejmě přeji přímo pohádkovou svatbu! 🙂

• Dobrý den 🙂

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Děkujeme za Váš čas, který naší nabídce věnujete, pokud Vás zaujmeme kontaktujte nás 🙂 Rádi Vám zašleme více informací.

Kamila&Jan

• Dobrý den xori 🙂

pokud budete mít čas můžete mrknout i na moje stránky, kde naleznete portfólio včetně ceníku. Pro více informací mi klidně napište nezávazný mail, pošlu Vám i odkazy na galerie z celodenních svateb 😉

Vašek

• Také se přidávám do řady 🙂 Budu ráda, když se podíváte i na moji práci. Klidné přípravy a krásné dny přeji ...

• Dobrý den, pokud hledáte lepší než jen průměrné fotky a kreativní přístup mohla by Vás zajímat má práce.

• Dobry den, hlasime volno. Muzete mrknout k nam na stranky a FB😉
    J+P Nejedli

• Pěkný den,
    zkuste prosím mrknout na mojí prezentaci a ceník na stránkách pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl a postprodukce zaujaly a ceník neodradil, rád si s Vámi a nastávajícím domluvím nezávaznou předsvatební schůzku.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Marcela photography
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    Svatební fotograf působící po celé ČR

Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů