Hledáme fotografa na 16.7.2015 Všetice

Profilova fotka
Mohli byste mi poradit nějakého fotografa , který není moc drahý ? Budeme se brát 16.7. ve Všeticích . Moc děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xori Dobrý den. Jsem z Prahy a ráda Vám nabídnu své foto služby. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých webových stránkách (kde najdete i ceník). Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@xori Zdravím Vás, připojuji se i já. Koukněte na mé portfolio na mém webu či zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Více informací na mém webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím...též mohu nabídnout své služby. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín máme volný a Všetice nedaleko, neúčtujeme do nich tedy žádné cestovní náklady. :-) Nabídku s konkrétní cenou zasílám do interní zprávy a samozřejmě přeji přímo pohádkovou svatbu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Děkujeme za Váš čas, který naší nabídce věnujete, pokud Vás zaujmeme kontaktujte nás :-) Rádi Vám zašleme více informací. Kamila&Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den xori :) pokud budete mít čas můžete mrknout i na moje stránky, kde naleznete portfólio včetně ceníku. Pro více informací mi klidně napište nezávazný mail, pošlu Vám i odkazy na galerie z celodenních svateb ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám do řady :-) Budu ráda, když se podíváte i na moji práci. Klidné přípravy a krásné dny přeji ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte lepší než jen průměrné fotky a kreativní přístup mohla by Vás zajímat má práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, hlasime volno. Muzete mrknout k nam na stranky a FB;) J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste prosím mrknout na mojí prezentaci a ceník na stránkách pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl a postprodukce zaujaly a ceník neodradil, rád si s Vámi a nastávajícím domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?