Hledáme fotografa na 1.9.2018 - okres Mladá Boleslav.

Profilova fotka
Hezký den ;-) Sháním fotografa na svatbu, který by měl ještě volný termín 1.9..2018. Svatba bude v Kněžmostu, okres Mladá Boleslav. Předem děkuji za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme. Jsme z Lysé nad Labem Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám aktuálně volný :) Můžete se podívat na mé práce - nejaktuálnější mám na facebooku, pokud vás práce zaujme, neváhejte se mi ozvat. M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@dianuskad dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Do MB to máme kousek. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych se připojil ke kolegům se svou nabídkou.;) Více informací na webu či kartě. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@dianuskad Dobrý den, i já mám tento termín volný. Pokud vás zaujme moje práce, neváhejte mě kontaktovat. Vše potřebné najdete u mě na webu. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@dianuskad Dobrý den, v termínu mám prozatím volno, pokud bude moje práce to pravé, rád budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, připojím se ke kolegům a také Vám nabídnu své služby. Bližší informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
@dianuskad Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vyžadujete profesionální přístup, kvalitu, praxi a zkušenosti? V tom případě Vám rádi nabídneme naše služby! V AZ-fotosluzby.eu se zaměřujeme na profesionální focení svateb a víme, že tento den musí být zachován se vším všudy! Nabízíme několik variant balíčků, mezi nimiž si určitě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, můžete si sama dle vlastního uvážení a finančního rozpočtu díky balíčku Individual navolit služby na míru. Společně vykouzlíme ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?