Hledáme fotografa/ku, Ostrava, 27.7.2019

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa/ku na termín 27.7.2019. Příprava nevěsty i ženicha bude v Ostravě, obřad na radnici v Ostravě a hostina pak na Čeladné. Měli bychom zájem o celodenní focení od příprav až po večerní oslavu. Prosím o zaslání vašich cenových nabídek vč. návrhu smlouvy k fotografování svatby. Předem děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. posílám sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu a svatbu nafotím. Více informací pak zasílám do soukromé zprávy. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Podrobnosti zašlu do zprávy. S pozdravem Ondřej Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace, včetně ceníku, naleznete na mém webu. Návrh smlouvy je následně řešen až po projevení zájmu z Vaší strany. Pokud byste měli zájem, tak se můžeme nezávazně sejít a celý Váš den probrat. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda vám Váš svatební den nafotím - píši Vám soukromou zprávu. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a více informací posílám v soukromé právě. Svatební fotografové - Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, svatbu ráda vyfotím. Jsem z Ostravy a u Čeladné máme chatu, takže Vaše místo je pro mě srdeční záležitostí. Jestli se Vám moje fotky líbí, ozvěte se určitě se domluvíme. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se :) Hezký den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Smlouva o dílo samozřejmostí. Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?