Fotograf a kameraman, 27.7.2019, Vysočina

Dobrý den, hledáme s budoucím manželem někoho milého, spolehlivého a talentovaného, někoho kdo by nám zvěčnil náš Den. Svatba se bude odehrávat v zámecké zahradě v Kamenici nad Lipou 27.7.2019.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rada vas svatebni den vyfotim. Pokud se vam bude libit moje portfolio, ozvete se. Preji krasny den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Váš velký den nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, koukněte i ke mě na web. Třeba vás má práce zaujme. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme i natočíme. Více najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký večer Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pokud by vás zaujala moje tvorba budu rád za další spolupráci. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
@niccollee Milá nevěsto, rád zachytím okamžiky Vašeho velkého dne. Pokud máte zájem, pošlu podrobnou cenovou nabídku. Hezký den Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda vám budu k dispozici ;) Mrkněte ke mně na profil a dejte kdyžtak vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@niccollee Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ráda přijedu a váš den nafotím. Více info posílám v soukromé zprávě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám termín volný a ráda Vám nabídnu své služby fotografky :) Více najdete na mých stránkách. Hezký den, Veronika
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?