Hledáme fotografa/ku 7.7.2017 Svitavy

Dobrý den, sháníme fotografa/ku na 7. 7. 2017 v okolí Svitav. Preferujeme různorodé fotky s nápady fotografa. Určitě si přečteme rádi recenze a podíváme na motivační fotky. Celodenní focení. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @duskoptr, rád přijedu. Všechny informace mám na webu. Odkaz pod příspěvkem nebo v profilu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké datum ;-) Když by jste chtěli ten den D strávit s námi, jsme Vám k dispozici. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, volný termín mám a ve Svitavách rodinu, takže velmi rád přijedu :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další informace k focení), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přikládám foto pro představu, více zde na mém profilu nebo na Fb, www, kde jsou bližší informace. Více do soukromé zprávy. Pěkný večer. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@duskoptr Dobrý den, i já se připojím s nabídkou. Reference najdete zde na beremese.cz na mém profilu a ceník a portfolio na webu. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte napsat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@duskoptr Dobrý den, také se připojím s nabídkou, reference i ceník najdete na webu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte, rád přijedu :-) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Svatby fotím po celé ČR. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín a ráda přijedu. Mrkněte na mé portfolio a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :) Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Více info najdete na webu a FB. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás pozval na prohlídku mého profilu a webových galerií. Tento den mám zatím volný. Pokud se Vám má tvorba bude líbit a zaujme Vás, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím zázračně volný. Je super, že celodenní focení, vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Děkujeme všem co se ozvali. Je Vás opravdu mnoho a proto, prosím o strpení abychom mohli probrat a vybrat si kdo nám bude vyhovovat nejvíce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím zda mají volno, to by ses musela zeptat, a to manželé Vlkovi. Doporučuji mít dva fotografy, každý fotí jinak, mám např fotky zároveň jak vstupuji do obřadní síně zepředu i zezadu :-) ... Mrkni na jejich facebook. https://www.facebook.com/vlkfoto/?fre... Nejlepší je, že fakt každý fotí trošku jinak, takže budeš mít různé fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petra8619 Dva fotografové jsou rozhodně málo! Najměte si jich přesně tolik, kolik je hostů, aby zachytili i ty důležité přípravy hostů doma, jejich cestu na obřad i cestu z něj!
Odpovědět
Profilova fotka
@pirek co??? to jako proč tento komentář.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@petra8619 všude se najde troll
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímavé oko mají také v acrobatstudio.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?