Hledame fotografa, kameramana a DJje na svatbu v Opave 7.7.2018. Muzete doporucit?

Dobry den, hledame fotografa, kameramana a DJje na svatbu 7.7.2018 v Opave. kontaktovala jsem nekolik lidi, ale vsichni uz maji terminy obsezene. Budu moc rada za jakykoliv tip, hlavne pokud je to z Opavy a okoli. Muj pritel je Spanel a proto bychom radsi zvolili DJje nez zivou hudbu, radi bychom meli i nekolik hostu z Anglie a tak bychom volilii neco mezinarodniho. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Dobrý den! koukněte na můj web :) anglicky mluvím a španělsky taky něco málo zvládnu :) @petrnoxnovak je boží kamera parťák! Jinak za DJ doporučuju DJ SHAFFF <3 Peťa s ním má super zkušenost, byl s nim třeba na česko/francouzské svatbě a hudbu měl viladěnou i s francouzskýma písničkama :) Mějte se zatím krásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já můžu jako fotograf. Budu rád, když navštívíte mé stránky. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice nejsme z okolí, ale rádi přijedeme. Nabízíme foto a i video. Jsme sehraný tým:) Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda bych se nabídla, mrkněte na web (španělštinu ovládám).. Za kameru vřele doporučuji @momentum Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děkujeme @sonagoldova za doporučení. Termín máme volný a moc rádi přijedeme, do Opavy to máme kousek. Oba mluvíme plynule anglicky. Do zprávy Vám posílám bližší informace a nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Ukázky mé práce a veškeré info naleznete na mých webových stránkách. Do Opavy to mám co by kamenem dohodil :) S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?