Hledáme fotografa/ka a kameramana/ku na 25.06.2015, Resort Green Valley (Chotýšany).

Těšíme se na vaše nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín se nám nedávno uvolnil. Pokud by Vás zaujala naše práce (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, hlasime volno a radi prijedeme. Veskere informace najdete na nasem webu, pripadne pak na FB, kde najdete i pres padesat recenzi od nasich zakazniku. Zdravi Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám zatím volno, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout na mé portfolio. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. ;) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @matyasdemi, jsem k dispozici. Informace mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný :) mrkněte na můj pracovní facebook kde naleznete i nejaktuálnější tvorbu, na webových stránkách naleznete ceník. S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně. S pozdravem Blahová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Bližší info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Také mám váš termín ještě volný. Prohlédněte si mou práci a pokud se vám bude líbit, ozvěte se. Věřím že i cenami zaujmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Děkuji. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout profesionální práci. S pozdravem fotografka Petra Jansová.
Odpovědět
Profilova fotka
ráda Vám dne zdokumnetuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?