Hledáme fotografa/fotografku - jižní Morava, červen 2023

Profilova fotka
Dobrý den, Naplánovali jsme narychlo Česko-anglickou svatbu zhruba pro 45-50 lidi na jižní Moravě v Branišovicích. Datum 24.června 2023, obřad v 13:00. Hledáme fotografa/fotografku zhruba na 6 hodin 🙂 Bylo by fajn, kdyby fotograf/fotografka mluvila aspoň trochu anglicky 🙂 Děkujeme, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, moc ráda Vám Vaši svatbu nafotím. 🙂 A angličtina není problém 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nabídnu své služby. 😊Angličtina není problém, termín mám volný. Portfolio, ceník i informace naleznete na webu S pozdravem Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Anglicky se domluvím bez problému. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Martin a zabývám se focením a natáčením videí. Pracoval jsem na dokumentárních projektech s humanitární a sociální tematikou různě po světě, jsem tedy zvyklý pracovat s citem a ohledem na ostatní. Vaši svatbu zachytím bez výrazného zasahování do jejího děje. Budu se soustředit na unikátní okamžiky lidské sounáležitosti a poezii okamžiku, která probíhá jaksi mimoděk, když se lidé uvolní. Většinou pracuji s manuálními skly, které obrazu dodávají unikátní filmový vzhled. Za svou práci jsem byl oceněn např. na Czech Press Photo i na mezinárodních soutěžích, zaručuji tedy vysokou vizuální kvalitu, zároveň jsem však cenově dostupný a přístupný dohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_benus Dobrý den slečno Martino, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou focení 🙂 Budu moc ráda, když se mi ozvete. Děkuji a přeji pěkný den, Skupieňová - FotoKate
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_benus Dobrý den slečno Martino, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Rád vám svatbu nafotím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_benus Termín je zatím volný, více informací ve zprávě : )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?