Menu Forum

Hledáme fotografa/fku Ostrava-Beskydy (24. 6. 2016)

23. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lomilomi
2
Registrovala se 13. září 2015 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lomilomi
2
Registrovala se 13. září 2015 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Heldáme fotografa/fku na svatbu - Beltine hotel, Koliba, Beskydy.
20. pro 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý večer,

termín mám ještě volný. Klidně se koukněte na moje webovky, které jsou uvedeny na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
20. pro 2015 ve 20:10  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Michal Krusberský.. byli jsme moc spokojeni!
20. pro 2015 ve 20:24  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @lomilomi Dobrý večer, jsme k dispozici.
20. pro 2015 ve 22:09  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Poslední volný červen emoticon
Bližší informace zasílám do pošty.
20. pro 2015 ve 22:16  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Vidím, že sháníte foto i video, napište mě nebo mrkněte i na stránky @malinaphoto, fotíme a točíme dohromady a jsme sehranej tým emoticon když se vám naše tvorba zalíbí, napište nám a sejdem se ;)

mějte se krásně, Petr
20. pro 2015 ve 23:33  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@lomilomi Dobrý den, mohu doporučit @photo_nejedli , nejsou sice z nejbližšího okolí (Brno), ale jejich souhra a náboj pro zachycení co nejlepší fotografie je až čarovný a myslím si, že fotografie mluví za vše. Třeba by to byl zrovna Váš styl.

Z Ostravska nemůžu opomenout @marlinphoto - fotografie vyzní za tisíce slov.

Do třetice Kamil Kubjatko (Opavsko).

Každý z fotografů má svůj osobitý styl a přístup. emoticon
S pozdravem Martin Lysek
21. pro 2015 v 00:39  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@lomilomi Dobrý den,
hlásím volno emoticon. Pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Do Beskyd jezdím fotit často, mám to z Ostravy nedaleko. Cenovou nabídku naleznete na mém webu, kde jsou různé "balíčky", pokud byste v nich chtěla něco jinak - např. délku focení, není problém je přizpůsobit.
Posílám pár fotek na ukázku.

Přeji hezký den,

Mariana Ryšavá
21. pro 2015 v 08:17  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

@lomilomi
Dobrý den,

i já mohu nabídnout volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip
21. pro 2015 v 09:55  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

Foto a video - Region Olomouc

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

Foto a video - Region Olomouc

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný.

Zaslal jsem Vám zprávu

S přáním hezkého dne

Tomáš Javůrek
21. pro 2015 ve 12:06  •  www.tomasjavurek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
mé služby jsou vám k dispozici. Pokud se vám budou líbit mé práce, tak podrobnosti zjistíte na mém webu.

S pozdravem Michal Krusberský
21. pro 2015 ve 12:25  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

mám zatím volno, budu rád, když se podíváte na moji práci na web.

S pozdravem

Radim Hájek
21. pro 2015 v 15:19  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se emoticon

Pěkný večer,

Robin.
21. pro 2015 v 17:18  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách.

S pozdravem

Marián Sopoliga
21. pro 2015 ve 23:32  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 5 měsíci)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit.
Mrkněte na můj facebook Allin Foto emoticon
23. bře ve 13:12  •  www.allinfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí