Hledáme fotografa/fku Ostrava-Beskydy (24. 6. 2016)

Heldáme fotografa/fku na svatbu - Beltine hotel, Koliba, Beskydy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám ještě volný. Klidně se koukněte na moje webovky, které jsou uvedeny na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Michal Krusberský.. byli jsme moc spokojeni!
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý večer, jsme k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Poslední volný červen :) Bližší informace zasílám do pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že sháníte foto i video, napište mě nebo mrkněte i na stránky @malinaphoto, fotíme a točíme dohromady a jsme sehranej tým :) když se vám naše tvorba zalíbí, napište nám a sejdem se ;) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý den, mohu doporučit @photo_nejedli , nejsou sice z nejbližšího okolí (Brno), ale jejich souhra a náboj pro zachycení co nejlepší fotografie je až čarovný a myslím si, že fotografie mluví za vše. Třeba by to byl zrovna Váš styl. Z Ostravska nemůžu opomenout @marlinphoto - fotografie vyzní za tisíce slov. Do třetice Kamil Kubjatko (Opavsko). Každý z fotografů má svůj osobitý styl a přístup. :-) S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý den, hlásím volno :-). Pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Do Beskyd jezdím fotit často, mám to z Ostravy nedaleko. Cenovou nabídku naleznete na mém webu, kde jsou různé "balíčky", pokud byste v nich chtěla něco jinak - např. délku focení, není problém je přizpůsobit. Posílám pár fotek na ukázku. Přeji hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Dobrý den, i já mohu nabídnout volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám zprávu S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mé služby jsou vám k dispozici. Pokud se vám budou líbit mé práce, tak podrobnosti zjistíte na mém webu. S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám zatím volno, budu rád, když se podíváte na moji práci na web. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný večer, Robin.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?