Hledáme fotografa Brno-24.7.2021

Zdravím, hledám fotografa na naší svatbu v Brně v Líšni. 24.7.2021 do 12 000kc. Najde se tu někdo ? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR, jsem z Brna. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @siimona23, rád vám s focením pomůžu :) Prosím podívejte se na mojí práci a když vás zaujme neváhejte mě oslovit ohledně osobní schůzky a dalších informací. Jsem přímo z Brna. S přáním pěkného dne, Martin.
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný, Brno kousek a tak pokud se Vám bude líbit moje práce, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, s kratším focením bychom se do cenového limitu vešli :-) Mrkněte na moje stránky, třeba se Vám můj styl zalíbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @siimona23, moc doporučujeme fotografku Simču https://www.facebook.com/SimonaMalussi/ 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi budeme součástí vaší svatby. Dejte vědět jestli vás naše tvorba zaujme🙂 Magdaléna
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám ho nabídnu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsem také k dispozici
Odpovědět
Profilova fotka
@siimona23 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@siimona23 Dobrý deň, písal som správu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@siimona23 Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?