Hledáme fotografa a kameramana na svatbu 6.6.2014, Praha

Profilova fotka
Hledáme fotografa/ku a kameramana/ku na zachycení našeho velkého dne 6.6.2014 (od příprav po první tanec). Praha-západ.
Odpovědět
Profilova fotka
@halmicka Příjemné odpoledne! Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnout služby fotografky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@halmicka Zdravím Vás, i já mám termín volný. Mohu vám nabídnout fotografické služby ;-) Neváhejte mě kontaktovat pro zaslání nabídky. Krásný den ZeZu
Odpovědět
Dobrý den, jestli můžu, tak doporučím sama za sebe manželé Vlkovi z Uh.Hradiště. Mají krásné fotky.My jsme moc spokojeni, skvělý přístup, cena příznivá! Krásný den Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě našich stránek zde po tímto příspěvkem. V nabídce máme jak foto tak i video. Ovšem nejsem kombinace kameramana s fotografem. Na video mám šikovného kolegu. Pokud by Vás náš styl a ceník zaujaly rád si s Vámi a snoubencem domluvím nezávaznou předsvatební schůzku spojenou s předsvatebním fotografováním. Mějte se moc hezky a při výběru fotografa přeju šťastnou ruku. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@halmicka Dobrý den, bylo by mi potěšením nafotografovat Váš svatební den. Jako kameramana mohu jednoznačně doporučit Oldřicha Čulíka z Afilm - zde je jeho profil: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... - je s ním úžasná spolupráce a má jednoznačně jedna z nejlepších videí v ČR. V případě zájmu naleznete mé portfolio buď zde na beremese, nebo v odkaze na konci tohoto textu. Děkuji za návštěvu. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@halmicka Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Praze-západ to znám velice dobře. Váš termín svatebního dne mám zatím volný. Podívejte se prosím zde na můj profil, nebo na moje webové stránky, kde naleznete krom ukázek mé práce i orientační ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se na mne obrátíte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@katesphotography Vážená "profi-fotografko" prosím dodržujte laskavě pravidla serveru Beremese.cz - PROFI fotograf je povinen si založit PROFI účet, aby mohl nabízet své služby a tento profil si zaplatit. Pročtěte si pravidla serveru. Děkuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer. I k nám na web můžete nahlédnout. O několik odkazů výše vám píše kameraman p. Bajer, se kterým rádi spolupracujeme. V případě společné práce můžeme přijet jedním autem. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, nabízíme obojí a jezdíme po celé ČR ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jhorak Dobrý den, mockrát děkuji za nabídku! Vaše fotky se mi moc líbí a cena taky :-) Ženich mě už předem připravil na to, že nechce a nebude nikde nepřirozeně pozovat...takže bych si společné fotky představovala přesně takové momentky (a samozřejmě pár pozovacích uděláme) jako máte ve své fotogalerii. Probereme ještě jaký "balíček" bychom zvolili a potom se Vám ozvu. Díky, Petra Halmaznova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme termín stále volný. Pro více informací navštivte naše stránky. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?