Menu Forum

Hledáme fotografa a kameramana na svatbu 6.6.2014, Praha

5. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
halmicka
Registrovala se 18. července 2007 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
halmicka
Registrovala se 18. července 2007 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledáme fotografa/ku a kameramana/ku na zachycení našeho velkého dne 6.6.2014 (od příprav po první tanec). Praha-západ.
3. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@halmicka Příjemné odpoledne! Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se krásně, Petra
3. únor 2014 ve 12:13  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Mohu nabídnout služby fotografky emoticon
3. únor 2014 ve 12:18  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@halmicka
Zdravím Vás,
i já mám termín volný. Mohu vám nabídnout fotografické služby emoticon Neváhejte mě kontaktovat pro zaslání nabídky.

Krásný den ZeZu
3. únor 2014 ve 12:39  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janemilk
2
Registrovala se 7. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 2 přátele. Uh. Hradiště, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
janemilk
2
Registrovala se 7. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 2 přátele. Uh. Hradiště, Region Uherské Hradiště.
 Dobrý den,
jestli můžu, tak doporučím sama za sebe manželé Vlkovi z Uh.Hradiště. Mají krásné fotky.My jsme moc spokojeni, skvělý přístup, cena příznivá! Krásný den Jana
3. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si vás pozvat k návštěvě našich stránek zde po tímto příspěvkem. V nabídce máme jak foto tak i video. Ovšem nejsem kombinace kameramana s fotografem. Na video mám šikovného kolegu.
Pokud by Vás náš styl a ceník zaujaly rád si s Vámi a snoubencem domluvím nezávaznou předsvatební schůzku spojenou s předsvatebním fotografováním.

Mějte se moc hezky a při výběru fotografa přeju šťastnou ruku.

Mikuláš Křepelka
3. únor 2014 ve 14:29  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@halmicka Dobrý den, bylo by mi potěšením nafotografovat Váš svatební den.

Jako kameramana mohu jednoznačně doporučit Oldřicha Čulíka z Afilm - zde je jeho profil: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/afilmcz/ - je s ním úžasná spolupráce a má jednoznačně jedna z nejlepších videí v ČR.

V případě zájmu naleznete mé portfolio buď zde na beremese, nebo v odkaze na konci tohoto textu. Děkuji za návštěvu. emoticon

S pozdravem, Honza
3. únor 2014 ve 14:48  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
3. únor 2014 v 15:00  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@halmicka Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
3. únor 2014 v 15:52  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
na Praze-západ to znám velice dobře.
Váš termín svatebního dne mám zatím volný.
Podívejte se prosím zde na můj profil, nebo na moje webové stránky, kde naleznete krom ukázek mé práce i orientační ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se na mne obrátíte.

Jakub Horák - VyfoťMě
3. únor 2014 v 17:26  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. únor 2014 ve 22:13 • katesphotography
fotoportrét
fotoportrét
Petra Czernek PRO

20

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Petra Czernek PRO

20

(Před 1 rokem)

@katesphotography Vážená "profi-fotografko" prosím dodržujte laskavě pravidla serveru Beremese.cz - PROFI fotograf je povinen si založit PROFI účet, aby mohl nabízet své služby a tento profil si zaplatit. Pročtěte si pravidla serveru. Děkuji.
3. únor 2014 ve 22:14  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. únor 2014 ve 22:20 • katesphotography
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý večer. I k nám na web můžete nahlédnout. O několik odkazů výše vám píše kameraman p. Bajer, se kterým rádi spolupracujeme. V případě společné práce můžeme přijet jedním autem. Petra L.
3. únor 2014 ve 22:46  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, nabízíme obojí a jezdíme po celé ČR ... emoticon
3. únor 2014 ve 22:54  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
halmicka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
halmicka
  • Neví, kdy bude svatba
 @jhorak
Dobrý den,
mockrát děkuji za nabídku! Vaše fotky se mi moc líbí a cena taky emoticon
Ženich mě už předem připravil na to, že nechce a nebude nikde nepřirozeně pozovat...takže bych si společné fotky představovala přesně takové momentky (a samozřejmě pár pozovacích uděláme) jako máte ve své fotogalerii.
Probereme ještě jaký "balíček" bychom zvolili a potom se Vám ozvu.
Díky, Petra Halmaznova
4. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, také máme termín stále volný. Pro více informací navštivte naše stránky.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
4. únor 2014 v 16:31  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)