Hledáme fotografa a kameramana 13.6.2015 Praha

22. dub 201514

Pěkný den všem,
hledáme fotografa a kameramana na 13.6.2015 v Praze.
Fotograf: příprava nevěsty, přes obřad, hostinu a aspoň začátek rautu.
Kamerama: příjezd na obřad a obřad.
Předem děkuji za nabídky
Linda

• Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby.
    Ceník naleznete na mém profilu nebo webu.
    Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky, zachycení přirozené atmosféry. Dále mám pak v rukávu jistá překvapení 🙂
    Samozřejmostí je smlouva.
    Přeji šťastnou ruku při výběru a klidné přípravy.

• Dobrý den,

termín máme ještě volný 🙂 nejraději fotíme od rána až do večera 🙂 dovolím si, zaslat vám interní zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit

Lukáš Machaníček
    LUMA PHOTO

• @prerostla_mys  

Zdravím Vás,

i já se hlásím s nabídkou. Termín mám volný. Posílám vám interní zprávičku 😉

Hezký večer, ZeZu

• Sponzor fóra
  • Přeji krásný den, váš termínek nemám prozatím v pevné rezervaci. Na ukázky práce a reference se můžete juknout zde na můj profil nebo na oficiální stránky. Kdykoliv mne kontaktujte s dotazy. S pozdravem Zaňková M.

• @prerostla_mys  Dobrý den,
    Váš termín mám volný. Do Prahy není problém zajet, vlastně většinu svateb co jsem fotila nebo co mám domluvené, tak jsou v Praze a okolí ; ). Ceník naleznete na mém webu i profilu zde. Rozšířené portfolio naleznete na mém profilu. Posílám na ukázku fotky 3 nevěst 🙂. Budu moc ráda, když se ozvete,

Mariana Ryšavá

P.S: Dobrej nick 🙂

• Dobrý večer,
    Váš termínek máme volný, posílám Vám do zprávy opravdu výhodnou nabídku 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    mohu nabídnout své služby termín je aktuálně volný...S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka

• Ahoj @prerostla_mys  

Jsem svatební fotograf z Prahy a tento termín mám ještě volný. Podívej se na moje práce a reference.

Budu se těšit na případnou spolupráci.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Karel Vojkovský

• Dobrý den,

mám Váš termín také zatím volný 😉

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík

• @prerostla_mys  

Dobrý den,
    natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Váš datum je zatím ještě volný.
    Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly.
    Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu.
    Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.

• Pěkný den,
    budu moc rád, když nahlédnete i do mého portfolia v odkazu zde pod fotografií. Pokud by Vám a nastávajícímu sedl můj styl, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku a v klidu u kafe vše probrat.
    V nabídce máme i kombinaci kameramana a fotografa za výhodné ceny.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Ceník najdete na mém webu.

Daniel Dančevský

• Všem mnohokrát děkuji za nabídky.
    Již máme vybráno.

• Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne 🙂 H. Jordán

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů