Hledáme fotografa a kameramana 13.6.2015 Praha

Profilova fotka
Pěkný den všem, hledáme fotografa a kameramana na 13.6.2015 v Praze. Fotograf: příprava nevěsty, přes obřad, hostinu a aspoň začátek rautu. Kamerama: příjezd na obřad a obřad. Předem děkuji za nabídky Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník naleznete na mém profilu nebo webu. Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky, zachycení přirozené atmosféry. Dále mám pak v rukávu jistá překvapení :) Samozřejmostí je smlouva. Přeji šťastnou ruku při výběru a klidné přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný :) nejraději fotíme od rána až do večera :) dovolím si, zaslat vám interní zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@prerostla_mys Zdravím Vás, i já se hlásím s nabídkou. Termín mám volný. Posílám vám interní zprávičku ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den, váš termínek nemám prozatím v pevné rezervaci. Na ukázky práce a reference se můžete juknout zde na můj profil nebo na oficiální stránky. Kdykoliv mne kontaktujte s dotazy. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
@prerostla_mys Dobrý den, Váš termín mám volný. Do Prahy není problém zajet, vlastně většinu svateb co jsem fotila nebo co mám domluvené, tak jsou v Praze a okolí ; ). Ceník naleznete na mém webu i profilu zde. Rozšířené portfolio naleznete na mém profilu. Posílám na ukázku fotky 3 nevěst :-). Budu moc ráda, když se ozvete, Mariana Ryšavá P.S: Dobrej nick :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termínek máme volný, posílám Vám do zprávy opravdu výhodnou nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby termín je aktuálně volný...S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @prerostla_mys Jsem svatební fotograf z Prahy a tento termín mám ještě volný. Podívej se na moje práce a reference. Budu se těšit na případnou spolupráci. S pozdravem a přáním krásného dne Karel Vojkovský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@prerostla_mys Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Váš datum je zatím ještě volný. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly. Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu. Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete i do mého portfolia v odkazu zde pod fotografií. Pokud by Vám a nastávajícímu sedl můj styl, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku a v klidu u kafe vše probrat. V nabídce máme i kombinaci kameramana a fotografa za výhodné ceny. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Ceník najdete na mém webu. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Všem mnohokrát děkuji za nabídky. Již máme vybráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?