Hledáme fotografa 8.8. 2015- Špindleruv mlýn

Hledáme fotografa na fotografování příprav nevěsty, obřadu, fotografií novomanželů a obědu. Časově cca od 10- 15 hodin, Erlebachova bouda. Cena nejlépe do 8000- 9000 včetně dopravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den. To by šlo. Termín je ještě volný. Více info na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme stále ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete všechny potřebné informace. Nabízíme široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám zatím Váš termín volný ;) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím ještě volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. a Ač sice do stripu Vašeho limitu... tak bych se vlezl :-) Mrkněte zde na profil, případně na stránky. Budu rád, když se ozvete Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazený a tak budu velice rád, pokud nahlédnete i na mé webové stránky, kde naleznete veškeré další potřebné informace. Přeji hezký zbytek vánočních svátků a do Nového roku jen to nejlepší. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud ještě nemáte vybráno, váš termín mám volný. Na ceně bychom se určitě domluvili. Informace o ceně i ukázky svateb naleznete na mém webu. Pokud byste měli nějaké další otázky, určitě se ozvěte. Pěkný večer. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín máme ještě volný a zájem o nafocení vaší svatby obrovský ;-) v případě zájmu nás kontaktujte na email a jistě se domluvíme. Budeme se těšit!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem Vám zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vaší svatbu nafotil. Pokud by byl zájem, určitě se ozvěte a můžete se cokoliv zeptat. Přeji pěkný den, Honza S.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin zatim mame volny a fotíme po celé ČR, takze misto konani je bez problemu. Mrknete prosim na nasi stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook. Jsme prakticky neustale na mailu, mobilu ( 730 149 645 ), skype ap, takze se na vsem muzeme konkretne dohodnout . Cenova nabidka se odviji od celkove delky svatby a Vasich pozadavku (nekdo chce vytvorit fotoalbum, vytisknout fotky na vetsi format, fotit svatbu od priprav az po oslavu ap.). Dekujeme za pripadnou odpoved a prejeme Vam pekny den -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, Som študujúca (učíme sa celý život :)) fotografka rôznych žánrov fotografie. Môj rukopis spočíva hlavne v romantickej, atmosferickej a vintage fotografii. Ponúkam široké spektrum rôznych vintage rekvizít. Ak chcete mať svadobné fotografie v podobnom duchu kontaktujte ma :) Malá ukážka mojej práce:
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby mám volný a do rozpočtu na 5 hodin práce včetně dopravy se vejdu. Další ukázky fotek najdete na mém profilu. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?