Menu Forum

Hledáme Fotografa 8.8.2015 - Hranice - Čeladná

7. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
zitulka89
1
Registrovala se 4. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zitulka89
1
Registrovala se 4. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
 Dobrý den, hledáme s přítelem fotografa (nejlépe i kameramana) na naši svatbu, která se bude konat 8.8.2015. Přípravy proběhnou v Hranicích (kde oba máme trvalé bydliště) a následný obřad, hostina a veselí se bude odehrávat v Čeladné (cca 55 km od Hranic). Předem děkujeme za nabídky.

Zita Vinklerová
5. led 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@zitulka89 Dobrý den, já mohu vřele doporučit Jana Vlčka z Dolního Benešova , Ryszard Perzynski z Rožnova pod Radhoštěm , Rostislav Mžík z Karviné nebo Michala Szydlowského z Ostravy. Já se pohybuji v oblasti videa, třeba by Vás naše tvorba zaujala, kterou nazlenete na našich webových stránkách v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek emoticon
5. led 2015 ve 14:25  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji MICHALA KRUSBERSKÉHO! Super spolupráce a nádherné fotky emoticon
5. led 2015 ve 14:28  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ráda přijedu, pokud se Vám moje fotky budou líbit :o)
5. led 2015 ve 14:57  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá PRO

27

(Před 1 rokem)

@huwik um... koukám, že jsem poslala omylem neupravenou fotku :D takže můj manžel (na poslední fotce) nemá opravdu tak divné oči, je to jen důsledek záblesku, na profilu mám upravenou.
5. led 2015 v 15:06  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@zitulka89
Krásný den, termín 8. srpna 2015 se nám nedávno uvolnil a tak Vám pro něj rádi nabídneme jak kameramanské, tak fotografické služby. Naše práce je, troufám si říci, svým způsobem svěží a netradiční. emoticon Do interní zprávy Vám zasílám konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy a krásnou svatbu. emoticon
5. led 2015 v 16:27  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme.
Pracujeme ve dvou fotografech a v případě zájmu jsme schopni zajistit i vizážistku na místě.

Čeladnou velmi dobře známe a budeme rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky, kde naleznete ceník a portfolio.

V případě zájmu se rovněž můžeme sejít, anebo celý Váš den probrat po telefonu, či Skypu.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
5. led 2015 v 16:43  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, Zito,

Váš termín mám v srpnu poslední volný, proto můžu nabídnout i já své služby ;) Více info máte v interní zprávě.

Hezký den, Vašek
5. led 2015 v 18:33  •  www.vasvafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Taká mohu nabídnout své služby foto, termín volný, dojezd není problém. Fotíme v páru. Více práce naleznete na webu.
5. led 2015 ve 20:43  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
6. led 2015 ve 13:00  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.

Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
7. led 2015 v 00:03  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

také se přidávám a nabízím Vám své služby.

Přeji hezký den

Vráťa
7. led 2015 v 07:41  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí