Hledáme fotografa 6.10.2018 Brno

Dobrý den, hledáme fotografa/ku malé svatby (cca 6 lidí, obřad na městském úřadě v Králově poli a focení po obřadu s největší pravděpodobností v okolí hradu Špilberk). Předem děkuji za nabídky. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR (jsme z Brna). Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, výlet do Brna za podzimní svatbou si moc ráda udělám :) Mrkněte na fotky, a dejte kdyžtak vědět do zprávy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotím Vaši svatbu. Pro více informací a fotografií navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jestli ještě nemáte vybráno, tak se podívejte na můj web. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Brna, s fotografováním na Špilberku mám zkušenosti. V případě zájmu mě kontaktujte na webu, kde naleznete také ceník a další potřebné informace. S pozdravem Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda Vám Vaši svatbu nafotím 🙂 Mějte se krásně, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zichamartin Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem fotograf z Brna, a Váš termín mám volný. Moc rád bych tedy Vaši svatbu nafotil! 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Brodík, myslím že svatba s zichamartin se už odehrála v roce 2018 a už jsou úspěšně svoji :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?