hledame Fotografa 23.7.2016 Zlenice u Benesova

11. čvc 201610

hledame Fotografa (ten nas dnes zrusil 😞 !) - 23.7.2016 Zlenice u Benesova - min 12.00 - 14.00 (od obradu az do hostiny).
Dekujeme

• Dobrý den @klarkaj ,
    poslal jsem Vám zprávu.
    Pavel

• @klarkaj  Dobry den, Vas termin mam volny. Budu rad, pokud se podivate na me svatebni portfolio - odkaz na stranky je hned pod timto textem. Pripadne se staci jen ozvat. 🙂

S pozdravem, Honza

• Me ted delala fotky - Marcela Křížová Fotografka @mkfotky , nejlepe najit na fb, je od Votic a moc doporucuji. Nám fotila cely den a musim rict, ze sem z vysledku nadsena /od rannich priprav po vecerni tanec/. Fotili sme takovou prirodni svatbu -louka, les, pole. Delala nam i predsvatebni, padla nam ihned do oka. Komu ukazu fotky tak je nadsenej. Vazne moc doporucuji.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    termín mám stále volný, podívejte se na moje webové stránky, na kterých najdete portfólio a vše podstatné.
    Hezký den
    Míra Vodička

• Dobrý den,

pokud byste si rozmysleli délku focení (v sezóně krátké balíčky nenabízím), termín mám volný. Více z mé práce, cenovou nabídku a další informace najdete na našem webu, aktuální fotky na FB. Pokud by Vás moje práce zaujala, ozvěte se pro cenovou kalkulaci @klarkaj  .

Filip M.

• @klarkaj  ahoj pokud máš zájem můžeš se kouknout na http://www.jansedivyfoto.cz/

• Dobrý den,
    termín také volný.
    nabidku posílám do SZ
    S pozdravem Luboš

• Pěkný den,
    ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot.

Pokud vás styl zaujme, můžeme se srazit na nezávazné předsvatební schůzce, vše probereme a pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních fotografií, aby to na svatbě nebyl takový šok.

Krásný den Mikuláš Křepelka

• Dobrý den,
    mohu Vám nabídnout své služby.

• Dobrý den,
    termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji 🙂 Nabídku zasílám zprávou.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Profesionální fotokoutek Funbox je skvělá atrakce, která přinese spoustu zábavy na vaši svatbu. odneste si sebou originální dárek a krásnou vzpomínku.
    Fotografováním se snažím o zachycení životných momentů, mezi které svatba bez pochyb patří, aby lidi prostřednictvím fotek na ně měli věčnou vzpomínku
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů