Hledame Fotografa 23.7.2016 Zlenice u Benesova

hledame Fotografa (ten nas dnes zrusil :-( !) - 23.7.2016 Zlenice u Benesova - min 12.00 - 14.00 (od obradu az do hostiny). Dekujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @klarkaj, poslal jsem Vám zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@klarkaj Dobry den, Vas termin mam volny. Budu rad, pokud se podivate na me svatebni portfolio - odkaz na stranky je hned pod timto textem. Pripadne se staci jen ozvat. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Me ted delala fotky - Marcela Křížová Fotografka @mkfotky, nejlepe najit na fb, je od Votic a moc doporucuji. Nám fotila cely den a musim rict, ze sem z vysledku nadsena /od rannich priprav po vecerni tanec/. Fotili sme takovou prirodni svatbu -louka, les, pole. Delala nam i predsvatebni, padla nam ihned do oka. Komu ukazu fotky tak je nadsenej. Vazne moc doporucuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám stále volný, podívejte se na moje webové stránky, na kterých najdete portfólio a vše podstatné. Hezký den Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste si rozmysleli délku focení (v sezóně krátké balíčky nenabízím), termín mám volný. Více z mé práce, cenovou nabídku a další informace najdete na našem webu, aktuální fotky na FB. Pokud by Vás moje práce zaujala, ozvěte se pro cenovou kalkulaci @klarkaj . Filip M.
Odpovědět
@klarkaj ahoj pokud máš zájem můžeš se kouknout na http://www.jansedivyfoto.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín také volný. nabidku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, můžeme se srazit na nezávazné předsvatební schůzce, vše probereme a pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních fotografií, aby to na svatbě nebyl takový šok. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?