Hledáme fotografa 15.9.2018, Zlínský kraj

Dobrý večer, poptáváme fotografa na 15.9.2018. Svatba bude na České i Slovenské straně. Máte nějaké nápady koho oslovit, případně víte o někom, kdo má v tento termín volno? Zdá se, že jsem to podcenili a většina fotografů o které jsme měli zájem jsou již zadaní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi požadovaný termín mám ještě volný a budu rád fotit Váš velký den. ;-) Více informací naleznete na mém webu a pokud Vás zaujme i má práce, budu rád, když napíšete.:) S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@schpetra Dobrý den Petro, rád bych se toho ujal :) Podívejte se prosím na můj profil / web stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám bude líbit můj přístup a fotografie, neváhejte mě kontaktovat. Svatby fotím jako ucelený soubor skládající se z celého svatebního dne. Je to zážitek, pojďte do toho se mnou:) Martin z Brna
Odpovědět
Zatím mám volno :) napište! :) Krásný den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@schpetra Dobrý den, mám volno, pokud by se Vám práce líbila, ozvěte se.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Jezdíme po celé České republice. Fotíme svatbu například na Pálavě, Písku.... Malá ukázka fotografií je zde. Na webových stránkách najdete ceník+ svatební balíčky. Ráda Vám zodpovím dotazy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aké volný. Mé portfolio najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@schpetra Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, přidám se do zástupu kolegů a také nabídnu své služby. Více informací naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den Petro, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, koukněte prosím na můj web a kdyby Vám vyhovoval můj styl, tak mám ten termín ještě volný. Budu se těšit, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte profesionálního fotografa na Vaši svatbu, jsme tu jen pro Vás. Focení svateb je pro nás vždy velkou výzvou, do které vkládáme maximum úsilí a mnohaletých zkušeností. Uvědomujeme si, že je tento den ve Vašem životě jedním z nejdůležitějších, proto se postaráme o to, že budete mít vzpomínku na jeho průběh se vší všudy. Jsme profesionálové, kteří focení milují a na naší práci je to vidět. Vyberte si z námi nabízených balíčků nebo si prostřednictvím balíčku Individual sami nastavte přesně takové služby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a představám. Díky nám získáte nezapomenutelnou památku na tento důležitý den!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@schpetra Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@schpetra Dobrý den Petro, v případě, že ještě stále hledáte fotografa na svojí svatbu, rád Vám nafotografuji Váš velký den D. Budu rád, pokud byste se podívala na mé fotografie a za jakoukoliv zpětnou vazbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jezdím po celé ČR, ráda Vám svatbu nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdencca1
Odpovědět
Dobrý den, jsem od Vsetína a mám volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@schpetra Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu Vaší svatby máme volno a rádi Vám svatbu nafotíme. Pokud Vás naše práce zaujme kontatujte nás prosím pro bližší informace. Děkuji a hezký den Veronika a Martin
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?