Hledáme fotografa 15.8.2015 na Praze 1

Ahoj, hledáme svatebního fotografa na svatbu 15.8.2015 v Martinickém paláci na Praze 1. Děkuju za příspěvky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ceník zasíláme do interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín máme volný a do interní zprávy tak zasílám konkrétní nabídku s cenou. Fotíme vždy ve dvou a samozřejmě zcela formálně oblečení. :-) Přeji příjemné vybírání a v každém případě svatbu přímo pohádkovou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lenko, posílám Vám interní zprávu. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i moje portfolio. Termín mám zatím také volný. Pokud by Vás a a nastávajícího zaujal styl zpracování a ceník (obojí naleznete na stránkách zde pod čarou), můžeme si naplánovat předsvatební schůzku a probrat všechny podrobnosti, podepsat smlouvu a zároveň spáchat několik předsvatebních fotografií. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda Vás zvěčním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím i já, hlásím se s volným termínem. Koukněte na můj web či na profil zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych si dovolil nabídnout své služby. Ukázku mé práce i orientační ceník naleznete na mých webových stránkách. Hezký večer. Jakub Horák - VyfoťMě_cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lenko, dovolím si nabídnout i svou práci. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, tak se určitě můžeme domluvit. Navíc při objednání focení svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Hezký večer, Martin Pokora
Odpovědět
Za nás mohu vřele doporučit Františka Mocka (www.facebook.com/frantisek.mocekphoto...). Mladý, perspektivní a velice šikovný fotograf s nápady, který ví co dělá a práce ho hlavně baví a nechce majlant. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín máme prozatím volný, budeme rádi, pokud zavítáte i na naše internetové stránky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Lenko. Pokud jste si ještě nevybrala podívejte se na můj profil, nebo přímo na stránky mého sdružení. (tam naleznete i ceny) Hezký den. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Lenko, i ja mam tento termin zatim volny. Hezky den, Dara
Odpovědět
Profilova fotka
15.8 je velmi žádaná sobota, ale má kolegyňka ještě volno má. Rádi bychom se ale domluvili na celodenním focení
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím také volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte a fotky, v řípadě zájmu se s Vámi ráda sejdu a probereme detaly:) s pozdravem IM
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud jeste nemate vybrano, tak se muzete mrknout i k nam;) J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín máme ještě volný. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedený email. Budeme se těšit na osobní setkání.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?