Hledáme fotografa - 13.8.2016, Mlýn u Vodníka Slámy

Hezké dopoledne všem, hledáme dobrého, nápaditého svatebního fotografa/fotografku, jejichž fotky vyprávějí celý příběh svatby. Všichni naši vybraní mají již obsazeno. Nějaký tip na fotografa? Předem díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, u Vodníka slámy jsem již letos fotila, pokud by se Vám moje fotky líbily, ráda přijedu. Můj přístup je takový, že fotím vše od důležitých momentů, přes výzdobu až po momentky, které se na svatbě odehrávají a které by Vám jinak unikly. Novomanželské focení přizpusobuji konkrétnímu páru - jejich představám, koníčkům a povaze. Podle toho vybíráme pózy a prostředí na fotografování, někdy vyrábím i vlastnoruční rekvizity přímo na míru konkrétní svatby :-) Posílám pár fotek na ukázku právě od Vodníka Slámy. Cenovou nabídku posílám do zprávy. Hezký den, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám zprávu S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_2807 Krásný den! My bychom pro fotografování termín ještě volný měli a tak rádi nabídneme naše služby. Fotíme ve dvou, celkově dodáváme 300 hezky upravených fotek s přirozenou retuší a myslím - a doufám - že s námi úplně není nuda. :-) Konkrétní nabídku včetně ceny zasílám do e-mailu a přeji prima den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rad když se podíváte i na moji práci zde na profil nebo jeste lépe na web, kde najdete více fotografií. Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_2807 Dobrý den, nevím zda nebudu opakovat náhodou Váš výběr fotografů, ale mám velmi kladné zkušenosti z Opavska/Ostravska - Kamil Kubjatko, Jan Vlček, Lenka Chudá, Jana Feilhauerová, Radek Šviderský, Martin Hnátek, Michal Szydlowski či Eva Palkovičová. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín :) ke Slámovi jezdím moc rád, takže pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by se vám líbila má práce, tento termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_2807 Dobrý den, také bych měla Váš termín volný. Více práce, včetně info najdete na mém webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na moje webovky, které mám na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, doporučuji MarLin Photography nebo Evu Palkovičovou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráb bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_2807 Pěkný podvečer, zkuste mrknout i k nám, resp. na stránky mé drahé polovičky :-) Váš termín máme zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím i svoje služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?