Hledám svatebního fotografa na 16.6.2012

To jsem netušila, jaký problém bude sehnat fotografa na tento termín. Je jednodušší vybírat termín svatby podle toho kdy má volný termín dobrý fotograf :-| ach jo.
Odpovědět
@markheta No bohužel máš dost "chtěné" a oblíbené datum... takovéhle termíny jdou na řadu jako první (vím o čem mluvím, my jsme si vybrali 18. 8.) a fotografové bývají zamluvení už i klidně rok, rok a půl dopředu.. zkus si tu projít diskuze, zjisti který styl kterýho fotografa ti vyhovuje a prostě jim okamžitě piš.. Uvidíš, kolik z těch vybraných se ti ozve.. Maximálně ti tak holky se stejným datem můžou říct, koho už mají, abys věděla, komu už je zbytečné psát..
Odpovědět
A to jsem toto datum původně vůbec nechtěla, ale ostatní okolnosti a rodinné události nás k tomuto datu dovedli..no co už.. jdu hledat dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde se budeš vdávat?
Odpovědět
Holešov :-) nevím jestli mám upřesňovat (Zlínsko, Kroměřížsko, střední Morava :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@markheta aha to je trochu z ruky kdyby to bylo blíž doporučila bych ti mého fotografa :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
2 fotografové se mi ozvali :-) už mi spadl kámen ze srdce... není ještě tak pozdě, jak jsem si mylsela..
Odpovědět
Jéé koukám, že máte stejné datum jako já :))) a z kterého okresu fotografa hledáš? Jeden mi "zbyl" :)
Odpovědět
Ahoj Markheto, taky mám svatbu v červnu v Holešově :-) Máš už fotografa? Já mám mám předběžně zamluvené dva a tento týden se budu rozhodovat.
Odpovědět
@markheta to mi něco říká :)) my jsme měli zase problém sehnat dobrou hudbu, už jsem myslela že budem muset změnit termín...
Odpovědět
@markheta a můžu vědět které fotografy máš? sháním taky na červen - zlín, holešov
Odpovědět
Profilova fotka
@andysek2012 Ahoj Mohla bych tě poprosit o kontakt na toho fotografa co "zbyl" :) Jsem z Benešova, tak by snad přijel. Taky plánujeme svatbu na 16.6.2012 a koukám, že nejtěžší bude asi sehnat dobrého fotografa...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@loveliin Ahoj, nevím, jestli to tu nepadlo, ale z Benešova je Ševčík, nezkoušelas? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Díky za typ...vůbec jsem na něj při hledání nenarazila, hned jsem mu napsala, tak uvidím jestli má ještě volno :)
Odpovědět
@loveliin určitě :) je to pan Vávrovský.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@markheta ahojky zkus náš profil Profesionála.
Odpovědět
Profilova fotka
@markheta jukni na net, zkus zadat svatební fotograf dle kraje, vyber dle toho, jak se ti líbí fota.Cena profíků začíná někde na 5000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj , my máme svatbu až v září a budeme mít fotografa z Olomouce, který k nám dojede, Holešov taky není daleko od Olomouce, tak mu můžeš zkusit napsat,jestli mají tento termín ještě volný. má tam i fotky z jeho práce, tak můžeš mrknout svatebni-fotograf má i různé balíčky,dle doby focení a počtu fotek,ale to tam je vše napsané.My si vybrali ten kompletní a platili jsme zálohu 2000. tak třeba ti to pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@markheta Termín 16.6. mám ještě volný, mrkněte do mého profilu, nebo na webovky. Pokud byste chtěla bližší informace, nebo se na cokoli zeptat, napište mi nebo zavolejte.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Také mám volný termín 16. 6., nabízím do Benešova dopravu zdarma, více mé práce na facebooku, Eva Albrechtová photo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, nevím, zda je tento dotaz ještě aktuální, ale určitě doporučuji kouknout na webové stránky fotograf na svatbu (vše dohromady + .cz), sdružují hodně fotografů z celé ČR a hlavně když jim zadáš poptávku - odkud jste, kdy a kde máte svatbu a hlavně jakou máte představu, vyberou vám fotografa na míru - tzn. zašlou nabídku a můžeš si vybrat, kdo z nabízených fotografů se Ti nejvíce líbí. A vybíráš jen z těch, kteří mají Tvůj termín ještě volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, tento termin na Foto mame jeste volny :-) tak kdyby jste nemohla nikoho sehnat .. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?